İftar Yoğunluğuna çözüm Joker Menü

 

Restorana gitmeden yemek siparişini önceden vermeye imkan tanıyarak, tüketicilerin kasa kuyruğu, ödeme ve yemeğin hazır olması gibi süreçlerde yaşadığı zaman kaybını önleyen Joker Menü, iftar kalabalığına da çözüm sağlıyor. Joker Menü kullanıcıları, gün içerisinde herhangi bir saatte iftar için sipariş verebiliyor, iftar saatinde ise, sıra beklemeden siparişlerini direkt olarak alabiliyorlar.

Joker Menü, kullanıcılarına sunduğu olanakla, iftarda diledikleri menüyü sıra, ödeme ve yemek pişme süresini beklemeden almalarına olanak tanıyor. Joker Menü kullanıcıları, gün içerisinde, her hangi bir saatte, iftar saatine yönelik yemek siparişi verebiliyor ve ödemesini uygulama üzerinden yapabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, tam iftar saati sipariş verdikleri restorana giderek, siparişini teslim alabiliyor, kendisi için ayrılan masada iftarını açabiliyor.

Joker Menü Kullanıcılarına En Az 20 Dakika Kazandırıyor

Özellikle çalışan kesimin 1 saatlik öğle tatilinde “nerede, ne yiyeceğim?” “sırada bekleyecek miyim?”, “oturacak yer bulacak mıyım?” gibi kaygılarına yanıt olarak geliştirilen Joker Menü uygulaması, kısıtlı zamanların daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Uygulama üzerinden sipariş veren kullanıcılar, sıraya girip sipariş verme, yemeğin hazırlanmasını bekleme, ödeme gibi süreçleri atladıklarından en az 20 dakika kazanmış oluyorlar.

Joker Menu, İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinin yemek katlarında hizmet veren bir çok restoranda kullanılabiliyor.

Yazan 22 Mayıs 2017 Pazartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME