InfoLANG Dil Okulları’ndan yeni eğitim metodu

InfoLANG_1

InfoLANG Dil Okulları Türkiye’de “sadece ingilizce” eğitimlerine odaklanarak “Dünyanın Dili” ingilizceyi yeni bir sistemle öğreten eğitim hizmeti veriyor. InfoLANG Dil Okulları bu uzmanlaşma sayesinde ingilizce eğitiminin her dalında ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor.

InfoLANG Dil Okulları, Mesleki İngilizce, Sertifika İngilizcesi, Genel İngilizce ve İlköğretim İngilizce eğitimleriyle geleneksel ve klasik yöntemlerden farklı öğrenme sistemini uyguluyor. InfoLANG Eğitim Metodu “Dil Koçluğu Sistemi ” ile başlıyor. Bu süreçle başlayan ingilizce eğitimleri, kişinin öğrenme isteği, anlama, algılama, ifade yeteneği, öğrenme hızını tespit ederek uygulama aşamasına geçilen ve bu sonuçlara uygun öğrenme modelini içeriyor. Dil Koçu kişinin zayıf ve güçlü yönlerini tespit ederek öğrenme modelini belirliyor. Eğitim boyunca Dil Koçu süreci takip ederek, gelişimi izliyor ve düzenli gelişim raporlarıyla kişilere rehberlik hizmeti veriyor.

InfoLANG Eğitim Metodu, kişinin öncelikle “konuşmasını hedefleyen”, konuşmaya teşvik eden, konuşma çekingenliğini ortadan kaldıran yepyeni bir öğrenme modelini uyguluyor. InfoLANG, ingilizceyi okuyorum, yazıyorum, anlıyorum ama konuşamıyorum diyen kişilerin söylemini “korkmadan konuşuyorum” olarak değiştiren öğrenme yöntemleri ile klasik modelin dışında farklı bir sistem uyguluyor.

İngilizce bildiğini beyan edenlerin arasında yapılan bir araştırmada yaklaşık %70’i konuşma yetisinde tetiklenmelerinin bir şekilde engellendiğini ifade etmektedir. Bunun sebebi olan psikolojik bariyerler InfoLANG Dil Okullarında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından aşılarak kişinin kendine güveni kazandırılıyor ve kişinin korkmadan konuşma yeteneğini kullanması sağlanıyor. InfoLANG Dil Okullarında geleneksel öğrenme metotlarından farklı olan eğitimlerde kişilerin eğlenerek ingilizceyi konuşmaları sağlanıyor.

InfoLANG Dil Okullarında eğitim alma ön şartı olmaksızın sadece ve sadece konuşma pratiği yapmak amacıyla “İngilizce Sohbet Grupları” oluşturularak kişilerin konuşmasını sağlayan sistemle eğitimler veriliyor. Bu sistemle, anadili ingilizce olan eğitmenlerin verdiği derslerde kişilerin gündelik hayatta konuşma yeteneğini geliştirerek öğrendiklerini kullanması sağlanıyor.

InfoLANG Dil okullarında “Eğitimde Kalite” ve “İnsana Saygı” esaslarına dayanan “özel fiziki standartlara sahip derslik ve laboratuarlarda bilgisayarlı ses sistemleri ve U düzeninde oluşturulan dersliklerde projeksiyon cihazları ile eğitimler veriliyor. Uluslararası eğitim standartlarının kabul ettiği içeriklerle eğitim veren InfoLANG Dil Okullarından mezun olanlar, dünyanın başka bir ülkesinde de aynı seviyeden eğitime devam edebiliyor.

InfoLANG Dil Okulları “Öğretme Garantisi” uygulayarak katılımcının devamsızlık oranının % 10’u geçmemesi ön koşulu ve “Education Coach” unun kendisine önerdiği koşulları yerine getirmesi halinde, eğitim esnasında ve sonunda yapılan değerlendirmelerde istenilen seviyede olmaması durumunda, aynı eğitimi tekrar ücretsiz olarak almasını sağlıyor.

Yazan 20 Aralık 2009 Pazar. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME