ING Bank’tan yeni uygulama: Güç Size Geçti

Gucsizde

www.ingbank.com.tr adresinden ulaşılacak “Güç Size Geçti” oyunu ile İPhone, netbook ve dijital fotoğraf makinesi kazanma şansı…

ING Bank, “Devran Döner Güç Size de Geçer” adlı Kredi Butik kampanyası kapsamında, web sitesi üzerinden ulaşılabilecek yeni bir oyunu hayata geçiriyor. “Güç Size Geçti” oyununda amaç, ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayarak en yüksek skoru elde etmek. 15 Ocak 2010 tarihine kadar ödüller dağıtacak oyunda, birinciye iPhone, ikinciye Asus Netbook, üçüncüye Canon dijital fotoğraf makinesi ve ilk 100 kişiye ise Kredi Butik t-shirt’ü hediye edilecek.

www.ingbank.com.tr/gucsizegecti adresi üzerinden oynanabilecek oyunda kullanıcılar, erkek veya kadın karakterlerini seçerek, çocuk, arkadaş, ev sahibi, tamirci, hatta köpek gibi yan karakterlerin isteklerini uçarak yerine getirmeye çalışacaklar.

ING Bank’ın dijital reklam ajansı Voden tarafından hazırlanan “Güç Size Geçti” oyunu için 15 kişilik bir ekip 1 ay boyunca çalıştı. Oyun ile Kredi Butik’i diğer kredilerden farklı kılan özelliklerin eğlenceli bir yolla anlatılması hedeflendi.

Ayrıca Facebook üzerinden ulaşılabilecek “Güç Size Geçti”de hediye kazanma şansı 15 Ocak’ta sona erecek ancak oyun bu tarihten sonra da oynanabilecek.

Yazan 25 Aralık 2009 Cuma. Kategori Kampanya, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME