İngiltere’den Avea’ya ödül

Türkiye’nin geleceğine yatırım yapma vizyonu ışığında; toplumsal yaşama fayda sağlayan, yaşam kalitesini artıran, yenilikçi kurumsal sosyal sorumluluk projeleri sürdüren Avea, İngiltere’nin saygın ödül organizasyonlarından “Best Business Awards” kapsamında, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” alanında ödüle layık görüldü.

Avea, farklı alanlarda sürdürdüğü, yenilikçi kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımı ile layık görüldü.

Avea’nın toplumsal yaşama fayda sağlayan, yaşam kalitesini artıran, uzun vadeli ve sürdürülebilir projelerin içinde yer almayı temel sorumlulukları arasında gördüğünü belirten Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun; “Layık görüldüğümüz bu ödül, bizler için yeni kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirme noktasında büyük bir itici güç olacak. Avea olarak hedefimiz, yaptığımız katkıyla toplumsal sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek. Bu hedef doğrultusunda; eğitimden, girişimcilik ve istihdama, deprem acil müdahale projesinden, kültür ve sanata kadar çok geniş bir yelpazede yenilikçi projeler hayata geçirerek sınırları kaldırmak. Bir anlamda yol olmayan yerde yol açıyoruz. Sosyal sorumluluk çalışmalarımızda önceliği ülkemizin temel sorunları olan eğitim ve işsizlik konularına veriyoruz” dedi.

Yazan 23 Ağustos 2010 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME