İnteraktif Ajanslar Derneği yeni Katılımlara yöneliyor

Dijital platformlarda pazarlama iletişimi hizmetleri veren interaktif ajansların sorunlarına çözüm üretmek, görüşlerini dile getirmek, üyelerin kişisel ve kurumsal yeterliliklerini, sektörel standartlarını geliştirmek amacıyla Aralık ayında kurulan İnteraktif Ajanslar Derneği “INTERACT”  yeni ajansların katılımıyla büyümeye devam ediyor.

2010 yılının Aralık ayında kurulan İnteraktif Ajanslar Derneğine McCann Erickson, eFabrika ve Sesli Harfler’in de katılımıyla üye şirket sayısı 11’e ulaştı. İnteraktif Ajanslar Derneği’nin ilk üyeleri arasında  C Section, Gri Creative, Magiclick, Mana Digital, Nexum Creative, Positive, Rabarba, Tagwondo yer alıyordu.

Sektörel Standartların Geliştirilmesine Yönelik Çalışmalara Başlandı

İnteract Ocak ayı içerisinde ilk toplantısını gerçekleştirerek sektörel standartların geliştirilmesine yönelik olarak ilk adımı attı. Toplantıda mesleki ahlak ve etik ilkelerinin oluşturulması ve korunması, hizmet kategori ve tanımlamalarının standardizasyonu, ajans/reklamveren seçim süreçlerine yönelik tavsiye kararlarının alınması ve hukuki sözleşme süreçlerine yönelik danışmanlık öncelikli konular olarak ele alındı. Toplantıda her bir konu başlığı altında sektörel sorun tanımlamaları ve atılması gereken adımlar konusunda mutabakat sağlanırken her bir konu başlığı ile ilgili dokümantasyon ve aksiyon almaya yönelik çalışma toplantıları düzenlenmesi kararlaştırıldı.

 

 

Türkiye’nin en iyi cialis resmi satış sitesi.Uygun fiyata levitra ürününe sahip olabilirsiniz.

Yazan 02 Şubat 2011 Çarşamba. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME