Inveon uluslararası ilaç pazarına hizmet veriyor

Inveon, uluslararası  projelerinin en sonuncusunu dünyanın göz sağlığındaki öncü  kuruluşlarından olan Bausch + Lomb ile gerçekleştirdi. Inveon’un ilaç sektöründeki derin deneyimi sayesinde kısa sürede geliştirilip, kullanıma sunulan yazılım, Bausch + Lomb’un Avrupa ülkelerindeki yöneticilerinin pazarın durumunu en güncel satış verilerini kullanarak analiz edebilmelerine imkan tanıyor.

Avrupa’nın birçok ülkesindeki satış müdürleri, satış verilerini sisteme yüklüyorlar. Bu veriler bazı validasyonlardan geçtikten sonra, grafiksel ve tabular biçimde bütün bölgelerin ve ülkelerin verilerini analiz etmeye olanak sağlıyor. Ayrıca yeni yazılım sayesinde müdürler, aylık ve yıllık satış verilerini analiz edebiliyor, rakip trendleri takip edebiliyor ve belgeyi dışarı aktarabiliyorlar.

Sistemin esnek altyapısı  sayesinde, yeni bir ülkeyi eklemek, var olan rapor formatlarını  güncellemek, yeni bir ürünü dahil etmek gibi süreçler çok kısa sürelerde gerçekleşiyor. Sistem, her çeşit veri türünü işleyebilmesi sebebiyle, ilaç sektöründeki bütün şirketler için kolayca adapte edilebiliyor. Bausch + Lomb EMEA Direktörü Paolo Guffanti, projenin başarısının kaynağı olarak Inveon’un ilaç sektöründeki karmaşıklığı çok çabuk anlamasını ve ortaklığı çok iyi kurabilmelerini gösterdi ve “İki tarafın bir arada çalışması Bausch + Lomb yöneticilerinin uzun yıllar kullanacağı bir yazılımı ortaya çıkardı,” dedi.

Yazan 24 Ağustos 2010 Salı. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME