iPhone’lular TTNET WiFi noktalarına bir adım daha yakın

asdzxcTTNET’in iPhone, iPod ve iPad kullanıcılarına yönelik hazırladığı TTNET WiFi Hotspot Finder uygulamasını cihazlarına indirenlerin sayısı 25 bini aştı.

TTNET WiFi Hotspot Finder, en yakın TTNET WiFi noktalarını harita üzerinde gösteriyor; WiFi noktasına nasıl bağlanılacağını anlatıyor ve noktaya nasıl gidileceğini tarif ediyor.

Tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan TTNET’in iPhone, iPod ve iPad için geliştirdiği TTNET WiFi Hotspot Finder uygulaması, App Store’da indirilmeye hazır ikinci versiyonuyla en çok indirilen uygulamalar arasındaki yerini koruyor. Aralık ayından itibaren ücretsiz olarak App Store’dan indirilebilen uygulama, ilk yayın tarihinden itibaren iki hafta içerisinde Utilities Kategorisi’nde ilk 3’e girdi ve bugüne kadar 25 binden fazla kullanıcı tarafından indirildi.

Son güncelleme ile kullanıcılara TTNET WiFi Hotspot noktalarına nasıl gidebileceklerini Google Maps yardımıyla gösteren ‘Rota’ seçeneği de eklenen uygulama, kullanıcı yorumlarında yüksek puan topluyor.

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=346768388&mt=8 adresinden indirilebilen TTNET WiFi Hotspot Finder’ın tüm mobil cihazlarda kullanabilmesi için çalışmalar devam ediyor.

Yazan 25 Mart 2010 Perşembe. Kategori Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “iPhone’lular TTNET WiFi noktalarına bir adım daha yakın”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by PC TIME. PC TIME said: Son Dakika: iPhone’lular TTNET WiFi noktalarına bir adım daha yakın http://bit.ly/bbPXBw […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME