iPhone Yellow Pages

yellow_goktug_oguzAdres ve telefon bilgisi edinmek konusunda dünyanın en güvenilir ve başarılı markalarından biri olan Yellow Pages, Apple iPhone’a özel geliştirdiği uygulama sayesinde, iPhone kullanıcılarının bulundukları her yerde ihtiyaç duydukları tüm telefon ve adres bilgilerine ulaşabilmelerini sağlıyor.

Türkiye’ye özel, geniş ve doğruluğu onaylanmış veritabanıyla binlerce firmanın adres ve telefon bilgilerine ulaşma imkânı sunan Yellow Pages, ücretsiz sunduğu mobil Yellow Pages iPhone uygulamasıyla fark yaratıyor. Türkiye’deki ve dünyadaki iPhone kullanıcıları yerel arama konusunda dünyanın en güvenilir markası Yellow Pages’in mobil iPhone uygulamasını Apple AppStore’dan indirerek, nerede olurlarsa olsunlar, işlerini halletmek için ihtiyaç duydukları tüm telefon ve adres bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Türkçe olarak hazırlanan Yellow Pages iPhone uygulaması Apple AppStore’dan ya da http:// yellow.com.tr/iPhone adresinden indirilebiliyor. Yellow Pages’ın mobil.yellow.com.tr adresinden mobil olarak verdiği hizmetten farklı olarak gerçek bir uygulama olarak kullanılıyor olması, iPhone kullanıcılarına daha keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Turkey Yellow Pages E-iş, Pazarlama ve Bilgi Servisleri Genel Müdürü Göktuğ Okan Oğuz, konuyla ilgili şunları belirtiyor: “iPhone kullanıcılarının, Türkiye’nin en kapsamlı firma veritabanı olan Yellow Pages’a ulaşabilmelerini sağlamak için ücretsiz ve Türkçe kullanılabilen bir uygulama geliştirdik. Uygulama tüm dünyadaki Apple uygulama geliştiricileri tarafından kullanılan tasarım konsepti paralelinde bir kullanıcı arayüzü içeriyor ve iPhone kullanıcılarına Yellow Pages’ın güncel veritabanında 500’ü aşkın kategoride faaliyet gösteren 500 bini aşkın firmanın bilgilerini sunuyor.”

Yazan 13 Şubat 2010 Cumartesi. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME