iPhone’dan ücretsiz MobileMe Gallery uygulaması

iPhone_MobileMeiPhone’unuzdan MobileMe galerilerine, adreslerini ziyaret ederek kolayca ulaşabiliyor olmanıza rağmen, Apple’ın yeni MobileMe Gallery uygulaması, size daha hızlı ve daha kolay ulaşım imkanı sağlayacak. Apple’ın bu yeni uygulaması ücretsiz ve yanında bir dizi özellikle birlikte geliyor.

Şifre korumalı ve gizli albümleriniz de dahil olmak üzere bütün albümlerinizi yönetebilmenize imkan veren uygulama ile arkadaşlarınız tarafından yayımlanan fotoğraf ve görüntüleri de izleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantınız olmasa bile önceden incelediğiniz fotoğrafları da görüntüleyebilirsiniz.

MobileMe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Japonca dillerini destekliyor. Uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir iPhone ya da 3.1 ve üzeri sürüm bir işletim sisteminin yüklü olduğu iPod touch’ınız olması gerekiyor. Ancak, sadece başkalarının herkese açık albümlerini görmek bile esteseniz, daha önceden MobilMe hesabı açmanız gerekiyor.

Yazan 18 Ocak 2010 Pazartesi. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME