İş telefonlarının yeni gözdesi Android uygulamaları

google-android-appsBlackBerry’ler günümüzde en popüler iş telefonları olabilir ama Google Android de son yaptığı ataklarla cazip hale gelmeye başladı. Büyük isimlerin iPhone için yaptığı işi uygulamaların hemen hepsi artık Android’ler için de yapılmaya başlandı. Web uygulamaların üzerinde ufak değişiklikler yaparak iPhone uygulamalara kolaylıkla Android’e de entegre edilebiliyor.

Programcılar, Google’ın sağladığı serbestlikten memnunlar ve bu da iş programlarını rahatlıkla benimsemelerini sağlıyor. Android işletim sistemi ve uygulamalar tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olması IT departmanlarının bu telefonları desteklerken işlerini daha da kolaylaştırıyor. Uygulamaların şirket içi kullanıcılar, danışmanlar ve müşteriler için kolay dağıtımının olması Apple’ın sıkı yapısı karşısında Android’i bir adım öteye taşıyor.

Android marketi, iPhone’un Apple Store’u kadar derinliğe sahip değil. Derinlik iş kullanıcıları için sorun teşkil etmese de günlük kullanıcılar ve oyun meraklıları için problem haline geliyor.

Yazan 04 Şubat 2010 Perşembe. Kategori Fotolar, Manşet, Mobil, Son Dakika, Trend. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME