“IT’s My Life” Etkinliğinin 3.sü Çayırova’da Gerçekleşti

yapıkrediYapı Kredi, “IT’s My Life Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması”nı bu yıl 3’üncü kez 20 Haziran’da düzenledi. Çayırova’daki Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde gerçekleşen etkinlikte Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri çalışanları, bilişim dünyasının önde gelen 21 firmasının uzmanlarıyla bir araya geldi.

Bu yılki etkinliğin konu başlıkları “kullanılabilirlik ve kullanıcı odaklı tasarım”, “tüketici teknolojileri ve mobilite”, “bulut bilişim ve güvenlik” oldu. Yapı Kredi çalışanları bu konu başlıkları çerçevesindeki sunumları dinleme fırsatı buldu.

Bankacılık sektöründe teknoloji alanındaki birçok ilkin altında imzalarının olduğunu belirten Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Yönetimi Başkanı (CIO) Cahit Erdoğan, Yapı Kredi’nin kurulduğu günden beri pek çok alanda olduğu gibi teknoloji alanında da gelişmeleri yakından takip eden, yenilikleri en hızlı şekilde benimseyerek iş uygulamalarına uyarlayan bir banka olduğunu söyledi.

Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün rekabet ortamında ayakta kalmak isteyen firmaların ‘bilgiyi’ en verimli şekilde kullanmayı başarmaları gerekiyor. Türkiye’de bilgisayarı sektörle tanıştıran bir banka olarak bugünün son kullanıcı odaklı teknolojilerini; mobilite, bulut bilişim ve güvenlik alanındaki yenilikleri de iş süreçlerimizde kullanarak müşterilerimizin bankacılık deneyimini en yüksek seviyeye taşımak doğrultusunda çalışıyoruz. Bu yılki ‘IT’s My Life Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması’nda çalışanlarımızla birlikte bilişim alanındaki gelişmeleri tartışacak ve uzmanların görüşlerini alma fırsatını yakalayacağız. Bu etkinliklerimizi önümüzdeki dönemlerde de düzenleyecek, sektör temsilcilerini çalışanlarımızla bir araya getirmeye devam edeceğiz.”

Yazan 25 Haziran 2013 Salı. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME