Itway, Trend Micro distribütörü oldu

Resim_1230035992Trend Micro, Türkiye’de kurumlara yönelik güvenlik ürünlerinin dağıtımı için Itway ile anlaştı.

İnternet içeriği güvenliğinde dünyanın önde gelen şirketlerinden Trend Micro, bilgi güvenliği ürünlerinin dağıtımında dünyanın önde gelen firmalarından Itway ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşmayla, Itway, Trend Micro’nun kurumsal kullanıcılara yönelik güvenlik ürünlerini Türkiye pazarında dağıtma yetkisine sahip oldu.

Trend Micro Akdeniz Bölge Müdürü Ercan Aydın, konu hakkında şunları söylüyor: “Itway, bilgi güvenliği ürünlerinin dağıtımında son derece deneyimli bir firma. Bu global deneyimini Türkiye pazarına da taşıyarak son derece başarılı işlere imza atıyor. Trend Micro ürünlerinin kurumsal kullanıcılara ulaştırılmasında önemli rolü olacağına inanıyoruz.”

Itway Türkiye Genel Müdürü Reha Akbaş ise şunları ifade ediyor: “Itway Türkiye olarak ürün yelpazemize Trend Micro ürün ailesini katarak iş ortaklarımıza daha geniş bir ürün portföyü sunma imkanına kavuşmuş olduk. Trend Micro’nun global olarak ortaya koyduğu vizyon, Türkiye pazarına yaptıkları yatırımlar ve Itway olarak bizim deneyimimiz birleştiğinde kurumsal güvenlik pazarında fark yaratacak sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz.”

Yazan 23 Şubat 2010 Salı. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME