Jabra’dan Birleşik İletişim İçin Pratik Kulaklık

JABRA_BIZ620GN Netcom, tasarruf ve yüksek verimliliği hedefleyen ve bu nedenle Birleşik İletişim’e yatırım yapan kurumlara yönelik yeni kulaklık çözümü Jabra BIZ620 USB’yi pazara sundu. Gerçek geniş bant ses ve profesyonel çağrı kalitesi sunan Jabra BIZ620 USB,  bilgisayara herhangi bir yazılım yüklenmesini gerektirmeyen Tak&Çalıştır çözümü sayesinde daha güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Günümüzde tasarruf yapmak ve yüksek verimliliğe ulaşmak isteyen birçok kurum Birleşik İletişim (United Communications – UC) yatırımı yapıyor. Ortak kullanım alanındaki farklı iletişim araçlarının birleşmesi anlamına gelen ve aynı anda birkaç iş yapmayı sağlayan bu çözümleri uygulamaya başlayan kurumların sayısı her geçen gün artıyor.

Yenilikçi kulaklık  çözümleri alanında dünyanın önde gelen firmalarından GN Netcom, Birleşik İletişim çözümlerine ihtiyaç duyan kurumlara özel olarak tasarlanmış yeni profesyonel kulaklığı Jabra BIZ620 USB’yi pazara sundu. Jabra BIZ620 USB, yüksek ses kalitesi ve konforun yanı sıra gürültü önleyici mikrofon ve komple geniş bant ses özellikleri ile de kurumlar için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Jabra BIZ620 USB serisi, sezgisel iç hat çağrı kontrolü özelliği sayesinde kullanıcıların, çağrıları kulaklık üzerinden kolaylıkla yönetebilmesini, böylece iş verimliliğinin artmasını sağlıyor. Tak&Çalıştır çözümü ile Jabra BIZ620 USB, yazılım yüklemeye veya sürücü yerleştirmeye gerek kalmadan zahmetsiz kurulum olanağı sunuyor. Böylece kurumlar iletişimlerini kesintisiz devam ettirebiliyorlar. Birleşik İletişim için gerekli her türlü donanımla kesintisiz entegrasyon sağlayan cihaz, gerçek geniş bant ses ve profesyonel çağrı kalitesi ile güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Jabra BIZ620 USB’nin en önemli özellikleri arasında arka fondaki istenmeyen sesleri yok eden Gürültü önleyici mikrofon ve kullanıcıları zararlı seslerden koruyan PeakStop teknolojisi de bulunuyor. Dayanıklı ve hafif tasarım yüksek rahatlık sağlayan, mono ve duo seçenekleri bulunan Jabra BIZ620 USB, UC uyumlu kulaklıklara artan talebi en iyi şekilde karşılıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.jabra.com veya www.tesan.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazan 06 Ocak 2010 Çarşamba. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME