Jobs Geri Döndü!

jops filmFikirleri ile dünyayı değiştiren teknoloji dâhisi Steve Jobs’ın hayatını anlatan Jobs filminin ön gösterimi, İstinyePark AVM Cinemaximum’da gerçekleştirildi. Pek çok ünlü isimden, köşe yazarından ve bilişimciden oluşan 120 kişilik özel bir davetli grubunun katıldığı bu özel gösterimin ev sahipliğini, Türkiye’nin en geniş mağaza ağına sahip APR’si (Apple Premium Reseller) olan Pupa yaptı.

Tüm dünyadaki teknoloji ve bilişim algısını kökten değiştiren Apple’ın kuruluş ve gelişim sürecinin işlendiği film, bir yandan 20.yy’ın en önemli mucitlerinden sayılan Jobs’ın yükseliş ve düşüşlerini anlatırken, öte yandan da bir dâhinin insan olarak portresini çiziyor. Senaryosunu Matt Whiteley’in yazdığı, yönetmenliğini Joshua Michael Stern’ün yaptığı filmin başrollerini Ashton Kurcher, Dermot Mulroney ve Josh Gad paylaşıyor.

Misafirlere Jobs’ın biyografi kitabının da hediye edildiği bu özel gösterim, uzun süredir bu filmi bekleyen Jobs hayranları için de özel bir anlam taşıyor. Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde sınırlı sayıda izleyiciyle buluşan filmin, Apple’ın 37. kuruluş yıldönümü olan 19 Nisan’da gösterime gireceği duyurulmuş; ancak bu tarih ağustos ayına ertelenmişti. Pupa’nın gerçekleştirdiği bu ön gösterimle Jobs filmi Amerika’da vizyona girmeden önce Türkiye’de izlenmiş oldu.

Bireysel ve kurumsal müşterilerine gerçek bir Apple deneyimi yaşatma ilkesiyle yola çıkan Pupa, “Yerel Apple Uzmanınız” sloganıyla İstanbul’da dört, Kayseri, Samsun ve Eskişehir’de birer mağazayla hizmet veriyor. Dört ildeki mağazaları ve sanal alışveriş için kurduğu e-store ile yaygınlığını arttıran marka, satış sonrası teknik servis hizmetiyle de kalitesinden ve güvenirliğinden söz ettiriyor. Apple tutkusunu tüm Türkiye’ye yayma hedefi doğrultusunda, önümüzdeki yıllarda farklı şehirlerde yeni mağazalar açmayı planlayan Pupa’nın Yönetim Kurulu üyesi Metin Ölken, müşteri memnuniyeti takibi ile hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için doğru çözüm ortağı olmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Yazan 26 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME