Kablosuz HD video-TV izleme keyfi

 TP-LINK tarafından geliştirilen TL-WDR4300 router ev veya ofis kullanıcılarının bir ağdan bekledikleri beklentilere yanıt veriyor.Dual band özelliğine sahip olan router, aynı anda birden fazla kişinin ağ üzerinden çok sayıda işi gerçekleştirmesini sağlayacak 5GHz bandında 450 Mbps ve aynı zamanda 2,4 GHz bandında 300 Mbps’a kadar kablosuz bağlantı imkanı sunuyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de satılan her iki ağ ürününden birisinin TP-LINK markasını taşıdığını belirten TP-LINK Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, konuyla ilgili olarak şunları aktardı:

“Bugünün şartlarında ev ve ofislerde ana terminal ağ cihazları oluyor. Yakın geçmişte farklı sistemler üzerinden gerçekleştirilen işlemler artık routerlar üzerinden yapılıyor. TP-LINK’te bu ihtiyaca uygun routerlar yaratıyor. HD kalitesinde video seyretmek, görselli yüklü dosyaları çabucak indirmek, farklı frekanslarda birden fazla ağ alanı yaratmak, ağ dışı disk ve belleklerle veri paylaşımı yapabilmek amacıyla TP-LINK  TL-WDR4300’ü geliştirdi.”
TL-WDR4300 ile bir yandan HD kalitesinde video izlerken, diğer yandan yüklü dosyaları indirmek, oyun oynamak, receiver aracılığıyla HD televizyon izlemek, elektronik fotoğraf albümünü karıştırmak, yazıcıdan baskı almak, müzik dinlemek, kısaca bir ev veya ofiste ağ üzerinden yapılacak bütün işleri hayata geçirmek mümkün oluyor. Cihaz 750 Mbps’ye varan kablosuz dual band bağlantı hızı ile Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip bulunuyor. Cihazda bulunan Gigabit Ethernet portları da kablolu ağın gücünü ve yeteneklerini arttırıyor.

Yazan 10 Temmuz 2012 Salı. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME