Karşınızda yeni AMD Vega

AMD, dünyanın en gelişmiş ve heyecan verici PC oyun platformlarının mihenk taşı olması için geliştirilen Radeon™ RX Vega GPU’ları bugün resmi olarak pazara sunduğunu duyurdu.

Yeteneklerinden ötesini sunan ve ileriye dönük teknolojilerle donatılmış Radeon RX Vega grafik kartları, AMD’nin üst kalite oyun sınıfına dönüşünü temsil ederken, firmanın lider teknolojileri herkese sunma stratejisinin devamını oluşturacak.

Radeon RX Vega’nın üç farklı sürüm ü son kullanıcılara sunulacak. Bunlar Radeon RX Vega 64 Liquid Cooled Edition, 64 işlem ünitesi ile geliştirilen, bugüne kadar üretilmiş en güçlü Radeon; Hava Soğutmalı Radeon RX Vega 64 ve Radeon RX Vega 56.

Radeon RX Vega: Dünyadaki en gelişmiş son kullanıcı grafik kartı

Radeon RX Vega grafik kartları, günümüz oyunlarının görsel ihtiyaçlarına ve gelişen karmaşıklığına doğrudan cevap veren “Vega” GPU mimarisiyle üretildi. Bu ihtiyaçları karşılamak için geliştirilen bu mimari, önceleri erişilmesi zor öncü grafik teknolojilerini, tüm oyunculara sunmasıyla dikkat çekiyor. Rapid Packed Math, Yüksek Bant Genişlikli Ara Bellek Kontrolcüsü ve yeni Geometri ve Piksel Motorları gibi en güncel teknoloji yetenekleri, DirectX® 12 ve Vulkan® gibi düşük seviye API’lerde oyun performansını artırmayı amaçlarken, geliştiricilere de esneklik sunuyor.

Yazan 02 Ağustos 2017 Çarşamba. Kategori Donanım, Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME