Kindle kitapları artık BlackBerry’de

273196-480-360Amazon, Research In Motion BlackBerry üzerinde elektronik kitap satın alınmasına ve okunmasına imkan veren bir uygulama yayınladı.Uygulama ile artık BalckBerry kullanıcıları da Amazon Kindle için yayınlanan dijital eserleri cihazlarında kulanabilecekler.

Amazon Kindle başkan yardımcısı Ian Freed  açıklamasında şu sözleri kullandı, “Geçtiğimiz yıl iPhone için çıkardığımız Kindle uygulamasından sonra Balckberry kullanıcıları da bu tarz bir uygulama için istekleriniz bize bildiriyorlardı. Artık BlackBerry kullanıcılarının da kullanabileceği bir Kindle uygulamasını kullanıcılara sunmuş bulunuyoruz.”

www.amazon.com/kindlebb adresinden indirilebilen yeni uygulama ile BlackbBerry kullanıcıları 420.000’ in üzerinde digital esere sahip çevrimiçi kütüphaneye erişim sağlayabiliyor. Uygulama üzerinde Amazon teknoloji tarafından geliştirilen özellik sayesinde okuduğunuz kitabın hangi sayfasında kaldığınızı unutmuyorsunuz, ayrıca kitabınızı akıllı telefonlar, iPod touch, Kindle veya bilgisayar üzerinde okurken de bu özellikten faydalanarak kitabınıza kaldığınız yerden deam edebilyorsunuz.

Yayıncıların Amazon’ dan fiyat arttırımı isteklerine rağmen Amazon üzerindeki digital eserler 9,99 dolar veya daha düşük fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Yazan 19 Şubat 2010 Cuma. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME