Kinghun’unTarayıcı Markasının Türkiye’deki Tek Yetkili Satıcısı: Arena Bilgisayar

untitledArenaBilgisayar, Kinghun ile yaptığı tek yetkili satıcı anlaşmasıyla gelişen tarayıcı sektöründeki yeni teknolojileri bünyesine katarak ürün portföyünü genişletiyor.

Türk Bilişim sektörünün en yaygın dağıtıcısı Arena Bilgisayar, 1998 yılında kurulan ve görüntü – resim dataları işleme üzerine uzman marka Kinghun’un, Türkiye tekyetkili satıcısı oldu.

Kinghun,Çin’nin Guangdong Eyaletinin en büyük çelikticaretini yöneten Hetai Heailesinin markasıdır. Firma, 1998yılında bilgisayar kasa ve Power Suppley üretimine başladı. Başta ASUS olmaküzere, BENQ, HASEE, COOLERMASTER, ROSEWILL gibi dünya üzerinde birçok önemli uluslararası markanın üreticisi konumundadır.

Nesne,görüntü ve resim dataları tarama & işleme üzerine uzmanlaşan Kinghun, Arena ile yaptığı yetkili satıcı anlaşmasıyla Türkiye geneline yayılmayı hedefliyor.

Kendimarkasıyla ürettiği Dijital Mikroskop, Foto Tarayıcı, Tasınabilir Tarayıcı,Yüksek Hızlı Tarayıcı, Mobil Tarayıcı, A6 Pasaport Tarayıcı ve Genis FormatTarayıcıları, Arena güvencesiyle Türkiye geneline dağıtacak.

“Kinghun ürünlerinin en büyük farkı, klasiktarayıcılar ile sadece doküman taranabilirken, Kinghun Foto Tarayıcılar ile hemdoküman hem de ürünlerinizi tarayabilir, videolarını çekebilirsiniz. Özellikleinternet üzerinden ürün satışı yapan firmalar, eğitim kurumları, reklam,mühendislik, kısaca 3D nesnelerin görüntü ve videoları ile iş yapan tüm firmalarınkullanabileceği portatif ürünlerdir. Fiyatları 100-200 USD aralığındadır.”diyen Kinghun Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan SAYILGAN “ArenaBilgisayar konusunda çok uzman bir firma ve uzun yıllardır birçok markanınTürkiye dağıtıcılığını başarıyla gerçekleştiriyor. Arena’nın Kinghun markasını,Türkiye de hak ettiği yere kısa zamanda getireceğine inanıyoruz.” dedi

Arena Bilgisayar Baskı Çözümleri Ürün Müdürü Filiz Nahmiyas, konu ile ilgili açıklamasında; “Dünyada tarayıcı teknolojilerine duyulanihtiyaç her geçen gün artıyor. Bireysel ve kurumsal tarayıcı çözümleri konusundauzman Kinghun, kurumsal ve bireysel ürünleriyle kısa zamanda Photoelectric Endüstri Lideri olmayıbaşarmış bir firma. Özellikle 3D Nesne Tarayıcı ürünleri konusunda tüm üretim aşamalarını eşsiz bir kapasite ilekendi fabrikasında yapabilmesinden ötürü çok iddialı. Kinghun ile tarayıcıalanında gücümüze güç kattık. Markanın dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz.” dedi

Yazan 03 Temmuz 2013 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME