Kingston Digital “Michael Jackson’s THIS IS IT” USB Flash Belleğini satışa sunuyor

Micahel_Jacksons_THIS_IS_IT_gorselDünyanın en büyük bağımsız bellek üreticilerinden biri olan  Kingston Technology’e bağlı Flash bellek firması Kingston Digital Inc., Sony Pictures Home Entertainment ile özel bir anlaşma yaparak Michael Jackson anısına özel bir USB bellek hazırladığını duyurdu.

DataTraveler Serisi altında sınırlı sayıda hazırlanan Michael Jackson’s THIS IS IT” Özel 2GB USB Flash Bellek modeli 26 Ocak’tan itibaren www.kingston.com/shop/ adresinden ve Amerikadaki büyük elektronik mağazalarından Amerika’daki MJ fanlarının beğenisine sunulacak. 75.000 adet ile sınırlandırılan ve sadece Amerika`da satışa sunulacak olan özel bellekler kolesiyonerler için numaralandırılacak.

“Michael Jackson’s THIS IS IT” DVD ve Blu-ray Optik Diskleri ile eş zamanlı piyasaya sürülecek olan flash bellek içerisinde yer alan filmin tamamı, 3 ayrı PC’ye yedeklenebiliyor. Windows XP, Windows Vista ve Windows 7  işletim sistemleri ile uyumlu olan belleği görüntülemek için sadece Windows Media Player gerekiyor.

Sony Pictures Home Entertainment Genel Müdür Yardımcısı Joe Arancio, yeni dağıtım kanalları için yaptığı araştırma eğilimlerinde Sony Pictures Home Entertainment’in, Kingston ile yaptığı anlaşmayla tüketicilere Flash Bellekleri tıpkı Netbook’lar ve PC’ler gibi sevdikleri filmleri izlemek için bir araç olarak tanıtmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

“Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sahne sanatçılarından Micael Jackson’ın başrolünde olduğu bu filmi Kingston Flash Belleği ile sunuyor olmaktan onur ve heyecan duyuyoruz” diyen Kingston Tüketici Pazarı Grubu Başkan Yardımcısı Rick Webb, “Sony Pictures Homer Entertainment kaliteli içerik üretmede bir liderdir ve bu işbirliği bizim bellek ürünleri hizmetlerimize eşsiz bir değer katmaktadır. DataTraveller USB Flash bellek serisinde yer alan Michael Jackson’s THIS IS IT” Özel USB Flash Bellek modeli bir koleksiyon ürünü olacaktır” dedi.

Yazan 18 Ocak 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Fotolar, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Kingston Digital “Michael Jackson’s THIS IS IT” USB Flash Belleğini satışa sunuyor”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by PC TIME, aytac duzgun. aytac duzgun said: RT @pctime: Son Dakika: Kingston Digital “Michael Jackson’s THIS IS IT” USB Flash Belleğini satışa sunuyor http://bit.ly/7Kg2s3 […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME