Kingston Digital, sorunlu flash belleklerini yenisiyle değiştiriyor

DataTraveler Black Box urun GorseliDünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’e bağlı Flash bellek firması olan Kingston Digital Inc., bugün, DataTraveler  BlackBox (DTBB), DataTraveler Secure – Privacy Edition (DTSP) ve DataTraveler Elite – Privacy Edition (DTEP) ürünlerini, geliştirilmiş yüksek güvenlikli bir mimari ile tasarlanmış ürünlerle değiştirileceğini açıkladı. Kingston, bu değişim kapsamında müşterilerine DataTraveler  BlackBox (DTBB) belleği için FIPS sertifikalı bir ürün, DTSP ve DTEP için de DataTraveler Vault – Privacy Edition ürünlerini sunuyor.

Aralık ayında  bağımsız bir güvenlik danışmanlık şirketi tarafından DataTraveler BlackBox, DataTraveler Secure – Privacy Edition ve DataTraveler Elite – Privacy Edition ürünlerinin potansiyel bir güvenlik sorunu oluşturabileceği hakkında bilgilendirildiklerini belirten Kingston firması, olası etkilenen flash belleklerin yenileriyle değiştirilmesinin, müşteri memnuniyeti açısından en uygun çözüm olduğuna inandıklarını söyledi.

Kingston ABD Satış Departmanı Başkan Yardımcısı John Holland “Flash belleklerde olabilecek güvenlik sorunlarına karşın en uygun çözümün yeni ve daha yüksek güvenlikli bir mimari ile üretilmiş ürünlerle değiştirilmesi olduğuna karar verdik. Bu olası güvenlik ihlali hakkında ilk uyarıldığımız andan itibaren müşterilerimize önerebileceğimiz en uygun çözümün sürücüleri değiştirmek olduğu konusunda fikir birliğine vardık” dedi.

Belirtilen sürücülerden birine sahip olan müşteriler, Kingston Türkiye distrübütörü Armada, Asnet, İndex ve Avnet firmalarıyla irtibata geçebilirler.

Yazan 29 Ocak 2010 Cuma. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME