Kingston Technology 24GB HyperX hafıza kitlerini piyasaya sürdü

p_100482_00_04Kingston Technology Company, Inc., Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticilerinden Kingston Technology Company, Inc., bugüne kadar üretilmiş en geniş HyperX DDR3 hafıza kitlerini piyasaya sürdüğünü açıkladı. Intel Core i7 ve X58 platform kullanıcıları, Kingston’ın 6 adet 4GB’lik modüllerden oluşan 1600 MHz 24 GB HyperX kiti ile sistem hafızalarını artık en uç boyuta çıkarabiliyor. P55 chipset Core i5 meraklıları içinse Kingston, dual-channel performansını arttırabilmek için 4 adet 4GB’lık modülden oluşan 1600 MHz 16 GB kitini çıkardı.

“Kingston, bugüne kadar üretilmiş olan en geniş HyperX hafıza kitlerini, profesyonel kullanıcılar, multimedya guruları ve hemen herşeye sahip olmak isteyen multimedya  kullanıcılarına sunmuş olmaktan memnuniyet duymaktadır” diyen Kingston Senior Teknoloji Yöneticisi Mark Tekunoff, Windows 7 gibi en son işletim sistemleri ile çalışan kullanıcıların 24GB veya 16GB DDR3 HyperX kullanarak birden fazla programı açık tutabileceğini, yüksek bellek gerektiren video ve fotoğraf programlarını rahatlıkla çalıştırabileceklerini veya birden fazla işletim sistemini kullanarak şimdiye kadar ulaşamadıkları verimliliğe ve performansa sahip olabileceklerini de sözlerine ekledi.

1600 MHz triple ve dual channel kitler, Asus ve Gigabyte gibi piyasanın en iyi ürünleriyle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış. Kullanıcılar, 24 GB HyperX kit’in kullanımını gösteren videoyu www.youtube.com/kingstonhyperx adresinden izleyeyebilirler.

Yazan 12 Ocak 2010 Salı. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME