Kırtasiyede zaman kaybına son

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet Şendil, geçen yıl hayata geçirdikleri Kırtasiye Bilgi Sistemi ile (KBS) sektöre ait tüm ürün bilgilerini tek çatı altında üyelerine sunduklarını belirterek, “Firmalar zaman kaybı yaşamadan en doğru bilgiye ulaşıyor. Böylece işler de daha hızlı yürüyor” dedi

Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) Ekim 2016’da hayata geçirdiği Kırtasiye Bilgi Sistemi (KBS), sektöre ait ürün bilgilerini üyelerine tek çatı altında sunuyor. TÜKİD Başkanı Vecdet Şendil, Türk kırtasiye sektörünün önünü açmak için geliştirdikleri Kırtasiye Bilgi Sistemi ile 120 bin ürüne tek ‘tık’ ile ulaşılabildiğini vurguladı.

Tek adresten ürün kıyaslama

Vecdet Şendil, www.kirtasiyebs.com adresine kaydolan perakendecilerin ürün arama motoru sayesinde istedikleri ürün bilgisine, tedarikçisine, güncel ve eski fiyatlara ulaşabildiğini kaydetti. Kırtasiye Bilgi Sistemi ile tek bir adresten ürün kıyaslaması da yapılabildiğini dile getiren Şendil, “Bu sistem, kırtasiye sektöründeki firmaların iş yükünü azaltması bakımından çok önemli” şeklinde konuştu.

 

Sisteme sektörden büyük ilgi

Sektörün Kırtasiye Bilgi Sistemi’ne ilgisinin her geçen gün arttığını söyleyen Vecdet Şendil, “Özellikle bu yıl fiyat değişimlerinin çok olması sistemin kullanımını artırdı. Şu an her perakendeci arkadaşımız güncel ürün fiyatına hızlı ve doğru şekilde ulaşabiliyor. Firmalar zaman kaybı yaşamadan en doğru bilgiye ulaşıyor. Böylece işler de daha hızlı yürüyor” dedi.  Sistem ile sektörün ihracatını artırma ve yeni pazarlara açılma konusunda büyük bir adım atıldığını belirten Şendil, “Türk kırtasiye sektörüne dünyanın kapılarını açan sistemle, yabancı firmalar da Türkiye piyasasındaki tüm tedarikçi ve markaları görüp sipariş verebilecek. Kırtasiye Bilgi Sistemi’nin sektör ihracatımıza katkısı büyük olacak ” şeklinde konuştu.

Yazan 07 Mayıs 2017 Pazar. Kategori Ekonomi, Güncel, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME