Koç.net’ten depremzedelere destek

koc.netKoç.net, Elazığ depreminde hasar gören ilçelerdeki abonelerinin Şubat ayına ait faturalarını kendilerine yansıtmazken, depremden etkilenen yakın ilçelerde yaşayan abonelerinin faturalarını ise bir ay erteledi.

Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde meydana gelen depremin ardından, depremden en çok zarar gören ilçelerde ikamet eden BiRi abonelerinin Şubat ayı faturalarını tahsil etmeme kararı aldıklarını duyurdu. Koç.net, depremden etkilenen yakın ilçelerdeki abonelerinin fatura ödeme tarihlerini ise bir ay erteledi.

Koç.net Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Harun Tiftikçi, yaptığı açıklamada; internet servis sağlayıcıları arasında bu konuda harekete geçen ilk kurum olarak Koç.net’in, her türlü koşulda abonelerinin yanında olduğunu belirtti.  Tiftikçi, Koç.net altyapısının depremden hiçbir şekilde zarar görmediğini ve bölgedeki abonelerine hızlı ve kesintisiz hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Yazan 19 Mart 2010 Cuma. Kategori İnternet, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME