Korman Akman

SONY DSCİtalya merkezli, dünyanın önde gelen katma değerli dağıtıcılarından Itway, Korman Akman’ın Mayıs ayı itibarıyla ülke müdürü olarak atandığını duyurdu.

BT hizmetlerinin katma değerli dağıtıcısı Itway VAD Türkiye, ülke müdürünün değiştiğini açıkladı. Nisan 2008’den bu yana ülke müdürü olarak görev yapan Reha Akbaş, yerini Korman Akman’a bıraktı.

Korman Akman konuyla ilgili şunları söyledi: “Itway Türkiye, 2008 yılından bugüne uzanan geçmişinde alanında öncü marka ve ürünleri, uzman kadrosu ile Türkiye pazarına sundu. Son teknoloji ürün ve çözümlerimiz ve uzman ekibimizle Türkiye pazarında gücümüzü artırmak ve güven veren firma duruşumuzu pekiştirmek en önemli hedefimiz olacak.”

İstanbul Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olan Korman Akman 36 yaşında olup evli ve bir çocuk sahibidir. Kariyerine 1999 yılında AvivaSA’da BT Operasyonları Uzmanı olarak başlayan Korman Akman, 2004-2008 yılları arasında InTellect’te Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2008 yılında Ürün Müdürü olarak Itway bünyesine katılan Akman, Mayıs ayı itibarıyla Ülke Müdürü olarak atandı.

Yazan 22 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME