Kriz döneminde ADTECH’ten turizm sektörüne özel destek!

Kış TurizmiTürkiye’nin online reklam ağı firmalarından ADTECH, düzenlediği benzersiz bir kampanya ile kriz döneminde turizm sektörüne özel destek sağlıyor! 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında ADTECH, 75.000 click + 100.000 click’i 10 bin dolar yerine yalnızca 5 bin dolara sunuyor.

Türkiye’nin en geniş tüketici kitlesine 55.000 web sitelik ortak ağı ile erişen ve bu sayede kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunan, ülkemizin Türkiye’nin en büyük online reklam ağı ADTECH turizm sektörüne yönelik eşsiz bir kampanyaya imza atıyor. Kriz döneminde turizm sektörüne özel bir destek sağlayan ADTECH, 30 Kasım 2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 75.000 click + 100.000 click’i 10 bin dolar yerine yalnızca 5 bin dolara sunuyor.

ADTECH Genel Koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış, kampanyayla ilgili düşüncelerini şöyle dile getiriyor: “Turizm, Türk ekonomisine can veren sektörlerin başında geliyor. Bütün dünyayı etkisi altına ekonomik kriz ise turizm sektörüne ağır darbe indiriyor. ADTECH olarak, krizin yarattığı olumsuz etkilerin giderilmesinde reklâmın önemli bir rol oynadığına inanıyoruz. Türkiye’nin en büyük online reklam ağı sıfatımızla da bu konuda üzerimize düşeni yapıyor ve turizm sektörüne can verecek bir kampanyaya imza atıyoruz. Kampanyamıza katılan büyük küçük tüm turizm firmalarının internetin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmasını ve böylece daha fazla sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yazan 20 Kasım 2009 Cuma. Kategori Fotolar, Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME