Küçük bütçeli reklamverenlere ADTECH’ten büyük fırsat!

adtech_logoTürkiye’nin en büyük online reklam ağlarından ADTECH, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik bir kampanya başlatıyor. Buna göre ADTECH, reklâmveren panelinde yer alan tüm firmalara, her 100 dolarlık ve üstü reklâm bütçesi için 25 dolar hediye ediyor.

Türkiye’deki tüketici kitlesine 55.000 web sitelik ortak ağı ile erişen ve bu sayede kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunan, ülkemizin en büyük online reklamcılık ağlarından ADTECH, küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam bütçesine katkıda bulunuyor. ADTECH, düzenlediği “Reklamveren Paneli 2010 Kampanyası” kapsamında,  panelde yer alan tüm firmalara, her 100 dolarlık reklam bütçesi için 25 dolarlık ek bir bütçe hediye ediyor. 30 Ocak 2009 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya sayesinde ADTECH, reklam bütçesi kısıtlı firmalara da seslerini duyurma imkanı sunuyor.

ADTECH Genel Koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış, kampanya hakkında şunları söylüyor: “ADTECH olarak müşteri odaklı kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarımıza büyük kolaylık sağlıyoruz. Reklamveren panelimizde yer alan firmalara yönelik olarak başlattığımız bu kampanya ile de 2010 yılına keyifli bir başlangıç yapılmasını hedefliyoruz. Aldığımız geri bildirimler de uygulamalarımızın ne denli başarılı olduğunu göz önüne seriyor. Yeni yılda da avantajlı kampanyalar düzenleyerek büyük küçük tüm firmaların internet aracılığıyla daha fazla sayıda kişiye ulaşmasına yardımcı olacağız. www.adtech.com.tr’nin yenilikçi dünyasının kapıları dileyen tüm firmalara açıktır.”

Yazan 20 Aralık 2009 Pazar. Kategori Kampanya, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME