Kulaklıkta Moda “Yeni dört rengiyle Ttec Bubbles”

Ttec_Bubbles kulaklıkÜstün ses performansını estetikle buluşturan Ttec Bubbles kulaklıklar, yeni 4 rengiyle beraber kulaklıkta kalite ve modayı takip edenlerin tercihi olmaya devam edecek. Hem müzik dinleyip hem de telefon konuşması yapılabilmesini sağlayan yeni capcanlı Bubbles renkleri; Beyaz, Mor, Kırmızı ve Turuncu.

Cep telefonu ve bilgisayar aksesuarlarından ev telefonlarına kadar uzanan ve tüketicinin ihtiyaçlarına göre sürekli gelişen bir ürün çeşitliliğine sahip Ttec, mevcut ürün ailesini yepyeni ürünlerle genişletmeyi sürdürüyor.

Bu sene bahar aylarında piyasaya sunulan ve şimdiye kadar kullanıcıların büyük ilgisini çeken Ttec Bubbles kulaklıklara 4 yeni renk daha eklendi. Daha önce pembe, mavi, siyah ve gri olmak üzere 4 farklı seçeneğiyle tüketiciye ulaşan Ttec Bubbles kulaklıklar, artık Beyaz, Mor, Kırmızı ve Turuncu severleri de mutlu edecek.

Üstün ses performansıyla, müziği en kaliteli haliyle dinlemek isteyenlerin tercihi Ttec Bubbles, rengarenk görünümüyle kulakları da şenlendiriyor. Yeni 4 renkle beraber Ttec Bubbles kulaklıklar, aksesuarlarında modayı takip edenlerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam edecek.

Kulaklığını çıkartmadan telefon konuşmanı yap

Ttec Bubles’ın sunduğu özellikleri hatırlatmakta fayda var. Bunlardan özellikle biri, kullanıcıların günlük hayatına büyük kolaylık getiriyor. Tam dinlediğiniz şarkının en güzel yerinde telefon çalarsa Ttec Bubbles müziği otomatik olarak kesiyor ve kullanıcının tek tuşla telefon konuşmasını kulaklığı çıkartmadan yapmasını sağlıyor. Ayrıca yine aynı tuş ile şarkılar arası geçiş de yapılabiliyor.

Ttec Bubbles kulaklıklar Apple, Samsung, BlackBerry, HTC ve Sony cihazlarının tümüyle uyumlu.

Yumuşacık kulak pedleriyle büyük rahatlık

Hafif tasarımıyla dikkat çeken Bubbles, yumuşacık kulak pedleri sayesinde de kulakları hiç rahatsız etmiyor. Kulaklığın boyu kulağa göre kolayca ayarlanıyor.

Ttec Bubbles kulaklıkların tavsiye edilen satış fiyatı 79.00 TL. Ürünler, Turkcell satış noktalarında ve seçkin teknoloji mağazalarında tüketici ile buluşuyor.

Yazan 01 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME