League Of Legends’dan Avealılara Süper Kampanya

aveaTürkiye’de 2 milyon oyuncusu bulunan ünlü moba oyunu League of Legends’ın (LOL) Türkiye’deki proje ortağı Avea, LOL oyuncularını yepyeni bir kampanya ile desteklemeye başladı

Faturasız hat sahibi Avealılara özel olan kampanya kapsamında, hattına 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm Avealılar, her yüklemelerinde LOL oyunu için ‘10 Galibiyetlik IP Takviyesi’ kazanıyor

Rekabete dayalı yapısı ile tüm dünyada en çok oynanan e-spor oyunu olan League of Legends’ın (LOL) Türkiye’deki proje ortağı Avea, oyunun meraklıları için özel bir kampanya hazırladı.

Tempolu ve rekabete dayalı strateji oyunlarının heyecanını, rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren League of Legends’ın, Türkiye’de yaklaşık 2 milyon oyuncusu bulunuyor.

Faturasız hat sahibi Avealılar için oluşturulan kampanyaya 25 Temmuz-25 Eylül 2013 tarihleri arasında kayıt olan tüm Avealılar, her 25 TL ve üzeri yüklemeleri için LOL oyununda ‘10 Galibiyetlik IP Takviyesi’ kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Avealı faturasız hat müşterilerinin, yapması gereken ise sadece LOL yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndermek. Daha sonra kendilerine sistemden kayıt işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğine dair bir bilgi SMS’i gönderiliyor. Onay SMS’i geldikten sonra, tek seferde yapılan 25 TL ve üzeri her yüklemede bir adet şifre yine SMS aracılığıyla müşterilere iletiliyor. Bu şifreler oyun ekranına girildiğinde, oyun kapsamındaki 10 Galibiyetlik IP (itibar puanı) aktif oluyor. IP, oyun içinde şampiyon ve ürünlerin alınması için kullanılıyor.

Kampanyanın sağladığı IP takviyesi sayesinde Avealı oyunseverler, 10 oyun boyunca kazanımlarını 2 katına çıkarıyor. Kampanyaya bir kez kayıt olan Avealılar, yaptıkları her 25 TL ve üzeri yükleme için, 10 galibiyetlik IP takviyesi kazanırken; kampanya dönemi içinde de kampanyadan istedikleri adette yararlanabilecek.

Yazan 15 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Mobil, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME