“Lenovo” Anneler Gününü Boğazda Yoga Yaparak Kutladı

lenovoYıl boyunca yorulan annelere en farklı kutlama Lenovo’dan geldi. Yoga sporundan esinlenilerek üretilen ve kendi etrafında ekranı 360° döndürülebilen Yoga isimli ürünüyle teknoloji sektöründe çığır açan Lenovo, yüzlerce anneye Boğaz’a karşı Yoga yaptırdı.

Kadınlar, teknoloji sektörüne ilham olmaya devam ediyor. Klasik dizüstü bilgisayarların yerini alan ve ekranı döndürülebilir yeni ürünlerden Lenovo IdeaPad Yoga da, kadınların estetik anlayışına atıfta bulunarak tasarlandı.

Yoga ürününden yola çıkan Lenovo, 12 Mayıs Pazar günü, Bebek sahilinin eşsiz manzarası eşliğinde buluşan annelere, profesyonel spor eğitmenleri gözetiminde 1 saat süresince Yoga yaptırdı.

Kadınlar, Lenovo’nun bu keyifli etkinliğinde yılın yorgunluğunu ve stresini atarken, aynı zamanda Lenovo’nun iş ve özel yaşama ferahlık getiren en yeni ürünlerinden Lenovo IdeaPad Yoga’yı da tanıma fırsatı yakaladı. Aynı gün büyük bir heyecanla beklenen Galatasaray – Fenerbahçe derbisine hazırlık için takım formalarıyla katılan annelerin de yer aldığı etkinlikte, sporla iç içe Anneler Günü kutlaması yaşandı.

Trendleri takip eden, mobil yaşamı seven, internette vakit geçirmekten hoşlanan anneler için en özel “Anneler Günü” hediyesi seçeneklerinden biri olacak IdeaPad Yoga, özellikle turuncu renk seçeneğiyle, Bebek sahilinde bahar sıcağını yansıtmayı da başardı.

Dünyanın ilk 360° döndürülebilir dizüstü bilgisayarı olan Lenovo IdeaPad Yoga; 4 farklı kullanım modunu aynı anda sunuyor olması. Böylece ister tablet, ister dizüstü bilgisayar olarak kullanılan cihaz, iş ve özel yaşamı bir araya getiren çoklu işlevli performansıyla çalışan annelerin hayatını kolaylaştırıyor. Yüksek performansı, 16,9 mm inceliğindeki yapısı ve 1,47 kg. ağırlığıyla Yoga, 8 saate kadar dayanıklı pil ömrüyle havaların ısınmaya başladığı şu günlerde mobil yaşamımıza eşlik ediyor.

Yazan 13 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME