Lenovo Satış Rekoru Kırdı

lenovaIDC’nin 2012 son çeyrek sonuçlarına göre, PC+ pazarının lider firmalarından Lenovo’nun cihazları, her 3 saniyede bir adet satıldı!

Yenilikçi, üstün teknolojiye sahip ve şık tasarımlı ürünleriyle dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo, satış rakamlarıyla da rekora imza atıyor. IDC’nin 2012 son çeyrek sonuçlarına göre, dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil telefonlardan oluşan pazarda Lenovo cihazları, her 3 saniyede 1 adet satıldı.

Lenovo’nun elde ettiği bu başarıda kuşkusuz geçen yılın son çeyreğinden bu yana pazarı kasıp kavuran en yeni cihazların rolü büyük. ThinkPad ve IdeaPad olarak iki farklı ürün gamıyla tüketicilere ulaşan Lenovo’nun her yeni ürünü pazarda büyük yankılar uyandırmayı sürdürüyor. Karbon fiber malzeme kullanılarak üretilen ThinkPad X1 Carbon Touch, Win8’li IdeaPad Yoga ve ThinkPad Twist, üstün bir teknoloji sunan ThinkPad Tablet 2, en yeni modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyanın en hafif ve aynı zamanda en dayanıklı cihazlarını üretmeyi sürdüren Lenovo’nun kullandığı son teknolojinin de bu başarıda rolü büyük! Cihazların büyük bir kısmında, Intel’in en yeni işlemcisi, Win 8 teknolojisi, pil ömrünü uzatan “Rapid Charge” özelliği, “Active Protection System -Aktif Koruma Sistemi” ve ergonomik klavye bulunuyor. Pazardaki rakiplerinden şık tasarımı ve hafifliğiyle de ayrılan bu cihazlar, belli ki 2013’te de en çok satanlar listesinde yer almaya devam edecek.

Yazan 20 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME