Lenovo’nun Yeni Server Portföyü ThinkSystem’e yeni ödül

Teknoloji devi Lenovo, ThinkSystem server portföyü ile entegre olarak çalışabilen ve performansta 42 adet dünya rekoruna sahip yeni Intel® Xeon® Scalable’ı tanıttı. Yeni sistem, maliyetleri düşürürken, değişen IT ihtiyaçlarını karşılıyor, ölçeklendirilebilir yapısıyla esnek çözümler sunuyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Motorola markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, 14 adet yüksek derecede yapılandırılabilir sunucunun yanında aşırı ölçekli yeni sistem dizaynlarını da içeren ThinkSystem ile müşterilere farklı teknolojiler arasında tercih yapabilme, iş yükü değiştikçe teknolojiyi ölçeklendirebilme ve organizasyonların önceki yatırımlarıyla da pürüzsüz bir şekilde çalışabilme özelliği olan bir server portföyü sunuyor. Ayrıca yeni ThinkSystem ile entegre olan Intel® Xeon® Scalable için 42 adet yeni dünya rekoru duyuran Lenovo, yeni sistemi ile maliyeti düşürürken değişen IT ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yeni ThinkSystem ile bulut, big data, analiz ve veri tabanını içeren 7 yeni çözüme ek olarak iki de yeni Intel çözümü ekleyen ve toplam 9 farklı konuda sunucu performansını ve güvenilirliğini artıran Lenovo, inovasyonları ile müşterilerine çözümler sunmaya devam ediyor. Performansta 42 farklı rekorun sahibi yeni ThinkSystem sunucuları, artık yatırımlarından daha fazla beklenti içerisinde olan bugünün müşterilerinin beklentilerine de çok daha iyi cevap veriyor.

Lenovo Data Center Group Ülke Müdürü Burç San, “Tamamen yenilenen ve genişleyen sunucu ve depolama ürün portföyümüzle müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz. ThinkSystem markasıyla geleneksel pazarın ihtiyaçlarını en geniş anlamda karşılarken, ThinkAgile markasıyla da kurumların yazılım tanımlı “yeni jenerasyon” bilişim ihtiyaçlarına, çok çeşitli çözümler sunar hale geldik. Yeni ürün ve çözümlerimiz ile birlikte veri merkezi pazarının lider oyuncusu olma hedefimize ilerliyoruz” dedi.

Yazan 26 Temmuz 2017 Çarşamba. Kategori Güncel, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME