LG Electronics’in 2 ürünü ödüle layık bulundu

LG Electronics,  ödüllendirildi.  IDSA  tarafından birden fazla IDEA Ödülü’nün  sahibi olan  LG’nin 55 inç OLED TV ve sihirli kumandaya sahip Cinema Smart TV ürünleri, ödüle layık bulundu.

LG 55-inç OLED TV (Gümüş)

İlk kez CES 2012’de tanıtımı yapılan ve dünyanın en ince 55 inç OLED TV’si olma özelliğini taşıyan ürün, Seul’deki Dünya IT Sergisi etkinliğinde ‘Multimedya Teknolojisi’nde Kore Cumhuriyeti Başkanlık’ Ödülü’nü almaya hak kazandı. 4 mm, kağıt inceliğinde çerçeveye sahip LG 55 inç OLED TV, ileri düzeyde görüntü kalitesi sunuyor. Ürünün 4 renk piksel teknolojisi renklerin canlılığını artırırken üç renkli RGB teknolojisinden farklılık gösteriyor. Bu teknoloji daha az katmana gereksinim duyuyor ve LG TV’nin daha ince ve hafif olmasına olanak tanıyor. 4 renk piksel teknolojisi, yarış araçlarında ve uçaklarda tercih ediliyor.

LM8600 CINEMA 3D Smart TV (Bronz)

LG Cinema 3D Smart TV 2012 ürünlerinin en ilgi çekenlerden LM8600 modeli, neredeyse gözle görülmeyecek kadar ince çerçeveye ve özel bir tasarıma sahip. Ürün, bu yılın Mart ayında Red Dot tasarım ödülüne değer görülmüştü. LG’nin yeni sihirli kumandası ise Smart TV, kablo, uydu ve IPTV set-top box’ını tek bir kumandada birleştirerek oturma odasının karmaşasına son veriyor. Kullanımı ve tutuşu çok rahat olan kumanda, keyifli bir Cinema 3D Smart TV deneyimi sunuyor. Ses, döndürme, işaretleme ve gösterme olmak üzere dört modda kontrol sunan ve kavisli tasarımıyla kullanıcının elini kavrayan sihirli kumanda, tuşlarla kontrol edilen klasik kumandaların yerini alıyor. Kumanda bulunan 3D tuşu ise 2D içeriği 3D’ye çeviriyor.

Yazan 10 Temmuz 2012 Salı. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME