LG Smart TV’ler Tivibu Uygulamasına Geçti

LG Sımart tv -LG Electronics ile TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu arasında gerçekleştirilen işbirliği sonucunda Tivibu Smart TV uygulaması artık LG Smart TV’lerde yer alacak. LG’nin premium içerik servislerine dahil olan kullanıcılar, Tivibu ile 31 adet TV kanalının yanı sıra Tivibu’nun ‘Seç İzle’, ‘Tekrar İzle’ gibi gelişmiş servisleri ile zengin film ve dizi içeriklerine ulaşabilecek.

LG Tivibu Smart TV kullanıcıları, ‘Tekrar İzle’ özelliği ile TV kanallarında yer alan yüzlerce film, dizi ve programı yayınlanma tarihlerinden sonraki bir hafta içerisinde istedikleri zaman ve istedikleri kadar izleyebilecekler. Tivibu Smart TV kullanıcıları ‘Seç İzle’ özelliği ile de binlerce içerikten beğendiklerini seçip seyredebiliyor. Üstelik uygulama, 2012 ve 2013 model LG CINEMA 3D Smart TV sahiplerine “Kırmızı Halı” filmleri de dahil ilk 3 ay hediye olarak sunuluyor.

LG’nin CINEMA 3D Smart TV’leri yeni Smart Menü ve Sihirli Kumanda sayesinde tüketicilere tam anlamıyla kolay ve akıllı kontrol deneyimi sunuyor. 2013 model LG CINEMA 3D Smart TV’lerdeki bir diğer yenilik ise doğal konuşma akışını tanıyabilme özelliğine sahip geliştirilmiş ses kontrol teknolojisi ‘Voice Recognition’. Voice Recognition, sesli arama ile sonuçları LG Smart TV’nin her köşesinden ve Web’den anında filtreleme özelliğine sahip.

Global ve yerli zengin içerik dünyası

Smart TV kullanıcıları sürekli genişleyen bir içerik seçimine sahip olmak isterken, hangi kaynaktan ve nasıl aktarım yapacakları konusunda sıkıntı yaşıyor. LG, Türkiye’nin önde gelen içerik sağlayıcıları ile yaptığı Premium işbirlikleri sayesinde bu soruna pazardaki en iyi çözümü sunuyor. LG Smart TV kullanıcıları, Sihirli Kumanda’larından tek bir dokunuşla zengin yerli ve yabancı VoD (Video-on-Demand) Premium içeriklere hızlıca erişme imkanına sahip oluyor. VoD içeriğin yanısıra online olarak canlı yayın içeriği de sunan bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar dilediği an dilediği içeriğe ulaşabiliyor.

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME