LG Wink

LG Wink, LG Wink Mini ve LG Wink 3G modellerinden oluşuyor. Bugünün gençleri için özel olarak tasarlanan LG Wink Serisi, çok yönlü mesajlaşma fonksiyonu, MSN’e anında bağlanma özelliği, gelişmiş müzik seçenekleri, geniş sosyal ağ desteği ve kişiselleştirilebilir kullanıcı dostu arayüz ve tasarımlarıyla göz dolduruyor.

LG Wink Serisi, sanal QWERTY klavyeleri sayesinde kolay mesajlaşma imkânı sunarken aynı zamanda fiziksel klavyelerin kapladığı alanı da ortadan kaldırıyor. Yatay olarak kullanılabilen klavye, genç kullanıcılara çok daha kolay bir mesajlaşma yöntemi sağlıyor.

LG Wink Serisi, Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal ağlar için optimize edilmiş özel arayüzü sayesinde gençlerin birbirleriyle olan iletişimini çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. MSN Live Messenger’a anında bağlantı imkanı sunması Wink’in en fark yaratan özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. SMS mesajları ve e-maillerin grup halinde görüntülenmesini destekleyen Wink Serisi , kullanıcıların arkadaşlarıyla temaslarını kesintisiz sürdürmelerini sağlıyor.

3.5 inç  kulaklık, mikroSD hafıza kartı girişine sahip Wink Serisi, müziklerin keyfini doyasıya yaşatıyor. Ayrıca çift renkli stil sahibi tasarımları ve eğlenceli çizgi film stili kullanıcı arayüzleri ile modeller, kendi segmentinde ön plana çıkıyor.

LG Wink

LG Wink, 2.8 inç LCD ekranı ve çarpıcı tasarımıyla bu yeni serinin en göz alıcı telefonu olarak değerlendiriliyor. Beyaz, siyah, pembe ve mavi renk alternatiflerine, farklı  renk seçenekli ön düğme paneline sahip LG Wink, kendini ifade etmek isteyen gençlerin bu beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

LG Wink Mini

Avuca tam oturacak şekilde tasarlanmış olan LG Wink Mini, yeni Wink Serisi’nin en kompakt cep telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Kompakt formuyla kolaylıkla cebe veya cüzdana sığabilen LG Wink Mini, küçük boyutlardaki tasarımına 2.4 inç gibi geniş bir ekranı sığdırıyor. LG Wink, beyaz, siyah, pembe ve mavi renk alternatifleri ile gençlerin beğenisine sunuluyor.

Yazan 01 Eylül 2010 Çarşamba. Kategori Donanım, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME