Linksys by Cisco’dan yeni ürün

cisco_wag320n_flyCisco, yeni ürünü Linksys by Cisco Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router’ı (WAG320N) tanıttı. Yüksek hızlı internet bağlantısı sağlamak için entegre ADSL2+ modeme sahip olan cihaz, en yeni Dual-Band Wireless-N teknolojisini kullanıyor. Wireless-N teknolojisi, Wireless-G cihazlara kıyasla daha yüksek performans sunarken, Wireless-G ve –B araçlar ile tamamen uyumlu çalışıyor. Böylece, kablosuz yazdırma, dosya paylaşımı, müzik ve resim akışında üstün performans sağlıyor.

WAG320N ile birlikte gelen Türkçe Network Magic yazılımı ile, ev ağları kısa sürede kurulup, ürün çalışır duruma getirilebiliyor. Network Magic yazılımı, aynı zamanda, kullanıcıların bilgisayar ve diğer cihazları kolayca internete bağlamasına ve görsel anlatım ile bağlantı sorunlarını gidermesine yardımcı oluyor.

Cihazın üzerinde yer alan entegre Depolama Bağlantısı (StorageLink) girişi sayesinde kullanıcılar USB depolama cihazlarına ev ağları üzerinden ve hatta internetten uzaktan erişilebiliyor. Modem yönlendirici, entegre medya sunucusu ile tüm müzik, video ve fotoğrafları evde bulunan UPnP uyumlu ortam yürütücülerinde kullanılabilecek duruma getiriyor.

Linksys by Cisco Dual-Band Wireless-N Modem Gigabit Router, enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olan ENERGY STAR sertifikalı bir adaptör ile sunuluyor. Adaptörlerin harcadığı enerji böylece neredeyse yarı yarıya düşüyor.

Yeni yönlendirici, Windows ve Mac sistemleri ile uyumlu çalışıyor ve 34 dilde hazırlanan kurulum CD’si ile tüketicilere sunuluyor.

WAG320N, ADSL2+ modem olmasının yanında, Uydunet kablo modemleri, kablosuza çevirebilme özelliğine de sahip. Bu sayede, ADSL kullanıcıları, Uydunet’e abone olmaları durumunda, sadece Uydunet kablo modem alarak, modemlerini WAG320N ile yeni bir kablosuz cihaz almadan, kablosuza çevirebilecekler.

Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router, 20 Kasım 2009 itibarı ile tüm yetkili Linksys by Cisco perakendecilerinde ve satıcılarında satışa sunulacak.

Yazan 02 Kasım 2009 Pazartesi. Kategori Donanım, Güncel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME