Logitech en yeni ürünlerini CEBIT’te tanıttı

Logitech Laptop Speaker Z205 LifestyleDünyanın önde gelen bilgisayar aksesuarları markası Logitech, 02-06 Mart 2010 tarihlerinde Hannover’de düzenlenen CeBIT 2010 Fuarı’nda üç yeni ürününü tanıttı.

Logitech, dünyanın en büyük bilgisayar ve telekomünikasyon fuarı olan CeBIT 2010’da  üç yeni ürünü; Laptop Speaker Z 205, Harmony 600 ve Harmony 650 Remote Control’ü teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu.

Klipsli ve hafif tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan Laptop Speaker Z 205, laptop’ların ses kalitesini arttırıyor. Logitech’in ödüllü Harmony uzaktan kumanda kategorisinin en yeni iki üyesi Harmony 600 ve Harmony 650 ise kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle evlerdeki uzaktan kumanda karmaşasına son veriyor.

– Logitech’in Ödüllü Harmony Uzaktan Kumanda Kategorisi Yeni Ürünlerle Büyüyor: Harmony 600 ve Harmony 650
Bugün evlerde TV, DVR, DVD oynatıcı ve A/V alıcısı gibi farklı eğlence cihazlarının neredeyse hepsi için ayrı uzaktan kumandalar kullanıyor. Logitech’in ödüllü Harmony uzaktan kumanda serisine eklenen iki yeni ürün Logitech Harmony 600 ve Logitech Harmony 650, evlerdeki uzaktan kumanda karmaşasına son veriyor.

Beş farklı kumandayla yapabileceğiniz tüm uygulamaları tek bir kumandada birleştiren bu yeni ürünler, eğlenceyi herkes için daha zevkli ve basit hale getiriyor. Logitech Harmony 600 ve Logitech Harmony 650, doğru cihazları açmak ve uygun ayarları seçmek için tek dokunuşla çalışan uygulama tuşlarına sahip. Online kurulum tamamlandığında sadece “DVD izle” gibi yapmak istediğiniz uygulamaya seçerek, otomatik olarak doğru cihazları açıp dilediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz.

Logitech Harmony 600’ün siyah beyaz arkadan ışıklandırmalı ekranının üzerinde kullandığınız cihazlar için güç ve ses ayarı gibi ihtiyacınız olan komutları görebilirsiniz. Logitech Harmony 650 ise favori kanallarınızın simgelerinin yanı sıra kullandığınız cihazlar için ihtiyacınız olan komutları da sunan renkli bir ekrana sahip. Örneğin, TV izliyorsanız sevdiğiniz kanalların simgelerini ekranda görebilir, böylece kanal adını girmenize ya da kanalın numarasını hatırlamanıza gerek kalmadan sevdiğiniz programlar arasında tek tıkla kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Logitech Harmony 600 ve Logitech Harmony 650’nin kurulumu oldukça kolay. Kumandanızı kolayca bilgisayarınıza bağlayın ve  www.logitech.com/MyHarmony adlı siteye girerek yazılımı indirin. Eğlence cihazlarınızın üretim ve model numarasını girdikten sonra gerisini Logitech Harmony yazılımı halleder. Logitech Harmony uzaktan kumanda ile Betamax’dan Blu-ray’a kadar,  neredeyse bütün IR ev-elektroniği cihazlarını kontrol edebilirsiniz. Logitech Harmony’nin 5.000’in üzerinde markanın 250.000 ev eğlence cihazını destekleyen  ve her gün büyüyen veri tabanıyla sahip olduğunuz ya da satın alacağınız yeni cihazlarınızda kumandanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Logitech Harmony 600 Avrupa satış fiyatı: 59.99€
Logitech Harmony 650 Avrupa satış fiyatı: 79.99€

– Taşınabilir Ses Sistemi Logitech Laptop Speaker Z205, Küçük Bilgisayarlar İçin Büyük Ses Sunuyor

Laptop ve netbook bilgisayarların boyutu küçüldükçe çoğunlukla ses kalitesinden de ödün veriliyor. Klipsli ve hafif bir tasarımıyla kolay kullanım imkanı sunan Logitech Laptop Speaker Z205 ile laptop’ınızı nereye götürürseniz götürün sevdiğiniz müzik ve filmleri yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar yeni ürünle ilgili şunları söyledi: “Laptop bilgisayarlarının taşınabilir olma özelliğini sevmemize rağmen,  maalesef harici hoparlörlerin sunduğu üç boyutlu ses deneyimini yaşayamıyoruz. Bu amaçla sevdiğimiz  program ve müzikleri ses kalitesinden  vazgeçmeden dinlemek ve izlemek için Logitech Laptop Speaker Z205’ı tasarladık. Çantanıza sığabilecek kadar küçük bir boyuta sahip Laptop Speaker Z205, güçlü ve kaliteli bir ses deneyimi sunuyor.   Yaklaşık 35 mm (1.35 inç) kalınlığında ve 63.5 (2.5 inç) mm uzunluğundaki Logitech Laptop Speaker Z205’i laptop’ınızın ekranına rahatça takılabilir ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz” dedi.

Z205’in, iki adet yüksek performanslı sürücüsü, bir adet yerleşik amplifikatörü ve akustik ayarlı kasası sayesinde sevdiğiniz programı izlerken, Last.fm’den müzik dinlerken ya da görüntülü konuşma yaparken zengin stereo ses kalitesinin keyfine varacaksınız. Hoparlörün üzerinde yer alan düğmeleri kullanarak sesin seviyesini kolayca ayarlayabilir ve hoparlörüzü açıp kapatabilirsiniz. Dâhili USB kablo’yu bilgisayarınıza takabilir ve çalışırken şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece harici bir güç kaynağı kullanmanıza gerek kalmadan Z205’i bilgisayarınıza takarak eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ürünle birlikte sunulan dâhili taşıma çantası, hoparlörünüzü el ya da sırt çantanızda taşırken her türlü darbe ve çizilmelere karşı koruyor.

Logitech Laptop Speaker Z205 Türkiye Satış Fiyatı: 63 $ + KDV.

Yazan 11 Mart 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME