Logitech, herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkarıyor

Logitech, ilhamını ilginç tasarımlardan ve hayal dünyasından alan 2017 Doodle Collection kablosuz mouse serisiyle, bilgisayar kullanıcılarını çocukluk günlerine

geri götürüyor. Genç ruhlu, yaratıcı ve spontane kişiliklere hitap eden seride; yüzen robot kafasından kaykay kullanan hamburgere, basketbol oynayan ayakkabıdan süpürgeli kediye ve konuşan dondurmaya kadar pek çok sevimli karakter yer alıyor.

Yeni Doodle Collection hakkında bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren 2017 Doodle Collection mouse serisi, günün her anını eğlenceli kılmak için tasarlandı. En yaratıcı fikirlerimizi yansıtan ürünlerle, mouse kullanmak adeta bir zevk olacak.” dedi.

Kullanıcıları hayal dünyasında bir gezintiye çıkaran Doodle Collection kablosuz mouse serisi, tek pille 12 aya kadar kesintisiz çalışıyor. Windows, Mac, Chrome OS ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu ürünler, nano alıcısıyla 10 metre mesafeye kadar kullanım alanı sunuyor. Hassas kaydırma özelliği sayesinde, web sayfaları ve belgeler arasında dolaşmayı kolaylaştırıyor.

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME