Manchester United’dan sosyal ağlara ilişkin uyarı

Rooney5Manchester United futbol takımı resmi web sitesinde yapılan açıklamada hiçbir futbolcusun herhangi bir sosyal ağa üye olmadığı açıklandı.

Klüp, sosyal ağlara üye olan kullanıcıları futbolcu isimleri ile açılan sayfalara karşı şüpheci olmaları yönünde uyardı.

Manchester United bu açıklamayı fazla sayıda oyuncusunun isminin farklı kişiler tarafından kullanılması üzerine yapmak gereğini duydu.

Üst düzey futbolcular adına çok fazla sayıda sahte hesap açılmış ve halen kullanımda.

Manchester United takımı sözcüsünün yaptığı açıklamada “ futbolcularımızın boş vakitlerinde yaptıklarına karışmak istemiyoruz ancak özellikle genç futbolcularımızı dikkatli olmaları yönünde uyarıyoruz” dedi.

Manchester United’da top koşturan Wayne Rooney, Ryan Giggs ve Darren Fletcher gibi isimlerin daha önce Twitter’da hesapları vardı ancak şu anda bu hesaplar kapatılmış durumda.

Dijital iletişim uzmanlarına göre bu uygulama takımla ilgili bilgilerin dışarı sızmasını kontrol etmeye yönelik bir hamle.

Yazan 23 Ocak 2010 Cumartesi. Kategori Fotolar, İnternet, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME