Marjinal Porter Novelli’den DPİD’e iletişim desteği

dpid_logoDoğrudan pazarlama sektörünün sorunlarına çözüm üretmek ve sektörün itibarını yükseltmek amacıyla kurulan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), iletişim faaliyetleri için Marjinal Porter Novelli’den (MPN) destek alıyor. MPN, doğrudan pazarlama sektöründe hizmet alan ve verenler arasında sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen DPİD için komple iletişim danışmanlığı hizmetleri sağlıyor.

DPİD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karamanoğlu, MPN ile yapılan işbirliği hakkında şunları söylüyor: “Kitlesel iletişim araçları dışındaki mecraları kullanarak hedef kitle ile marka arasında ilişki kuran, bağlılık yaratan ve sonuçları ölçülebilen pazarlama iletişimi faaliyetlerini doğrudan pazarlama olarak tanımlıyoruz. Amacımız, sektöre vizyon kazandırmak, sektörün büyümesini sağlamak ve haksız rekabete karşı mücadele etmek. MPN’nin desteğiyle hedeflerimize daha kolay ulaşacağımıza ve etkili iletişim çalışmaları yapacağımıza inanıyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise konuyu şöyle değerlendiriyor: “Doğrudan pazarlama, ajansımızın faaliyet alanını yakından ilgilendiren bir sektör. Sektörün iyileşmesi ve gelişmesi açısından DPİD’in önemli bir rol üstlendiğini düşünüyoruz. Pazarlama iletişimi alanındaki deneyim ve bilgi birikimimizi kullanarak DPİD’in iletişim çalışmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Yazan 27 Ocak 2010 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME