Marmara Forum ve Forum İstanbul’da Kelebek Yakalamaya Hazırlanın

marmara forumMarmara Forum ve Forum İstanbul, İstanbul Shopping Fest süresince ziyaretçilerini ‘sanal’ kelebek avına davet ediyor. Yakalanan her kelebek, indirim ya da sürpriz hediyeye dönüşüyor.

Marmara Forum ve Forum İstanbul, bu yıl 8-30 Haziran tarihleri arasında üçüncü kez gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest kapsamında ziyaretçilerine özel bir kampanya hazırladı. Uzakdoğu’dan sonra Avrupa’da ilk kez gerçekleştirilecek iButterfly uygulamasıyla, Marmara Forum ve Forum İstanbul’da 5 hafta boyunca kelebek avı yaşanacak!

Ziyaretçiler, yalnızca akıllı telefonlarına indirdikleri aplikasyon aracılığıyla görebilecekleri kelebekleri yakalamaya çalışacak. Yakalanan her kelebek, şanslı ziyaretçiye, farklı indirim ve hediyeler kazandıracak.

Üstelik yakalanan kelebekleri, uygulamayı kullanan diğer ziyaretçilerle paylaşmak, değiştirerek farklı indirim ve hediyelerden yararlanmak da mümkün.

Marmara Forum ve Forum İstanbul ziyaretçilerinin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şey; iButterfly aplikasyonunu, iPhone ya da Android işlemcili akıllı telefonlarına indirmek.

8 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek uygulamayla bu yaz kelebekler size uğur getirecek!

Yazan 13 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME