Media Markt ve Saturn’un yeni patronu belli oldu

mediamarktYaklaşık 14 yıldır Media Markt bünyesinde çalışan ve 2008 yılında Media Markt’ın Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü görevine getirilen Nuri Topatan, Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO’su oldu.

2007 yılında Türkiye pazarına giren Media Markt’ın, 2008 yılında Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü görevine getirilen Nuri Topatan, Ocak 2010 tarihi itibariyle Türkiye’deki Media Markt ve Saturn şirketlerinin CEO’su görevine atandı.

Uzun yıllar İsviçre’de yaşayan Nuri Topatan, işletme ve ekonomi eğitimini tamamlamasının ardından iş hayatına adım attı. Şu anda 42 yaşında olan Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO’su Nuri Topatan, 1997 yılında Media Markt ailesine katıldı.

Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Türkiye’de göreve gelmeden önce, İsviçre’de uzun yıllar mağaza yöneticiliği görevini yürüttü. Kariyer merdivenlerini hızla tırmanarak elektronik perakendeciliği sektöründe bir başarı hikayesi yazan Topatan, mesleki hayatının 14 yılını Media Markt ailesinde istikrarlı bir şekilde sürdürdü.

Media Markt ve Saturn şirketlerinin Türkiye CEO’su Nuri Topatan kariyeri ile ilgili olarak, “Media Markt ve Saturn’de odak noktası her zaman için insan faktörüdür. Herkes kişisel başarısından sorumlu olduğu için, güven ve dolayısıyla yetki ön plandadır. Çalışanlarımıza %100 kendilerini işe vermelerini, sorumluluk almaları gerektiğini, kendilerine kişisel kariyerleri için hedef belirlemelerini, Media Markt ve Saturn kültürünü yaşamalarını söylüyoruz. Herkes Media Markt’ta ve Saturn şirketlerinde kariyer edinebilir, benim kariyerimdeki kilometre taşlarından biri de Media Markt ve Saturn’ün Türkiye pazarına girmesidir” dedi.

Yazan 22 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME