Medyasoft 2010 yılına yetkili eğitim iş ortaklarıyla başladı

medyasoft_Hayrettin_UcuncuDünyanın önde gelen eğitim ve yazılım markalarını bir araya getiren Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, 2010 yılına yeni eğitim iş ortaklıklarıyla başladı. İzmir’de İ-Akademi ve İstanbul Kadıköy’deki Bilgi Çağı Bilişim Akademisi’ni Yetkili Eğitim İş Ortağı olarak atayan Medyasoft, her iki kurumun da uzman eğitmenleriyle kişi ve kurum çalışanlarını geleceğe hazırlayacak.

Kurumsal ve bireysel müşterilerinin yanı sıra, öğrencilere de ölçülebilir ve sürdürülebilir iş değerleri kazandırmak amacı ile bilişim eğitimlerini tek bir merkez yerine daha çok merkezde vermeyi hedefleyen Medyasoft, 100 kişiye yaklaşan sertifikalı uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veriyor. Yeni anlaşmalar kapsamında, Medyasoft yetkilileri tarafından, İ-Akademi’de Adobe, Autodesk ve SAP,  Bilgi Çağı Bilişim Akademisi’nde Adobe, Autodesk ve Microsoft eğitimleri verilecek.

Medyasoft’un yaptığı yeni anlaşmalar ve eğitimlerle ilgili bilgi veren Eğitim Müdürü Hayrettin Üçüncü; “Medyasoft olarak temel bilgisayar eğitimlerinden, teknik beceriye; her düzeyde bilgisayar kullanıcısı için geniş bir yelpazede teknik, masaüstü uygulama ve iş becerileri eğitimi sağlıyoruz. Yaptığımız anlaşmalarla Medyasoft eğitim hizmetlerini daha geniş bir coğrafyada sunacağız. 2010 yılı süresince yetkili eğitim iş ortaklarını geliştirmeyi ve bu yıl sonunda tüm Türkiye’de 5-6 eğitim merkeziyle daha eğitim iş ortaklığı yapmayı hedefliyoruz. Sertifika programı dahilinde çok sayıda bilişim eğitimleri sunuyoruz. Eğitim merkezi ve anlaşmalı kurumlarda sunduğumuz eğitimler ile kişinin eğitim alacağı takvimi esnek bir biçimde yapılandırmasına; istediği yer ve zamanda eğitime katılmasına da olanak tanıyoruz” dedi.

Yazan 02 Şubat 2010 Salı. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME