Microsoft, Windows 10’U tanıttı

microsoftMicrosoft, bu yıl piyasaya süreceği ”yeni nesil işletim sistemi Windows 10”un yeni özelliklerini tanıttı.Microsoft’un, ABD’nin Seattle şehrindeki genel merkezinde düzenlediği toplantında, yeni işletim sistemi Windows 10’la ilgili detaylar açıklandı. Toplantıda, Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcılarının bir yıl süresince yeni işletim sistemine ücretsiz geçiş yapabilecekleri belirtilirken, Windows Holographic adlı yeni bir projenin duyurusu da yapıldı.

Toplantıda konuşan Microsoft’un Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Satya Nadella, ”İnsanların Windows’u günlük bazda sevmesini istiyoruz” dedi.

Microsoft’un Operasyon Sistemleri Ünitesi Başkanı Terry Myerson ise bugün Windows için devasa bir gün olduğunu belirterek, ” Windows 10, Windows’un son sürümünden çok daha fazla şeyler içeriyor. Windows 10, oyunun kurallarını değiştiriyor” ifadesini kullandı.

Yazan 23 Ocak 2015 Cuma. Kategori Güncel, Her Şey!, İnternet, Manşet, Son Dakika, Teknoloji, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME