Microsoft’tan her zevke uygun bluetrack fare seçenekleri

WM2000_Front_FY10Günümüze kadar geliştirdiği sayısız teknoloji ile tüketicinin bilgisayara bakışını değiştiren Microsoft Donanım Grubu, geçtiğimiz günlerde üç yeni fare modelini tanıttı. Fare teknolojisinde çarpıcı bir değişim yaratan BlueTrack teknolojisi ile desteklenen yeni ürünler, kullanıcının ekranda büyük bir kesinlik ve rahatlık duygusu ile çalışmasını kolaylaştırıyor.

Microsoft Donanım Grubu’nun uzun yıllar üzerinde çalıştığı BlueTrack teknolojisi, bu teknolojiyi kullanan yeni fare modellerinin hemen her çeşit yüzeyde kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Microsoft Donanım Grubu’nun çok kısa bir süre önce duyurduğu Wireless Mobile Mouse 3500, Wireless Mouse 2000 ve Comfort Mouse 4500, gezgin kullanıcıların vazgeçemeyeceği fare modelleri olarak raflarda yerlerini alacak.

Özellikle mobil tarzını ortaya koymayı seven bireyler Wireless Mobile Mouse 3500 ve Comfort Mouse 4500 fare modellerinden son derece hoşnut kalacak. Wireless Mobile Mouse 3500 dizüstü bilgisayarla kullanım için Bluetrack ve nano alıcı rahatlığını içerirken, Comfort Mouse 4500 ise ilk kablolu BlueTrack faresi olarak piyasaya sunuluyor.

Microsoft Donanım Grubu’nun üstün BlueTrack teknolojisi, kullanıcıyı masaüstlerindeki mouse pad’lerden kurtararak yeni bir dönemi başlattı. BlueTrack teknolojisine sahip kablosuz farelerin ayrıcalığı tam da bu noktada ortaya çıkıyor. Bu fare modelleri ile kullanıcılar, herhangi bir mouse pad’e ihtiyaç duymadan; ister granit mutfak tezgahında, isterse herhangi bir masanın ahşap yüzeyinde çalışıyor olsun, bilgisayar ekranındaki nesneleri tam bir kesinlikle yönetebiliyor.

Microsoft Donanım Grubu, BlueTrack Teknolojisi ile geliştirdiği bilgisayar farelerini, şık tasarımları, çeşitli renk ve fiyat seçenekleri ile sekiz ayrı model halinde tüketicilerin hizmetine sunuyor.

Wireless Mobile Mouse 3500 ve Wireless Mouse 2000

Wireless Mobile Mouse 3500, bilgisayarların istenirse USB yuvasında sürekli takılı kalabilen minik bir Nano alıcı/verici ile geliyor. Wireless Mouse 2000 modeli de minik bir alıcı/vericiye sahip, kullanıcı fareyi başka bir yerde kullanmak istediğinde aktarıcıyı farenin altındaki yuvaya oturtarak yanında gezdirebiliyor.

Ergonomik tasarımı sayesinde, keskin kenarları yuvarlatılmış olan ve her iki yanında yumuşaklık hissi veren lastik tutma yerleriyle rahat bir kavrama sağlayan bu modellerin avuç içindeki varlığı asla hissedilmiyor. Tipik bir masaüstü bilgisayar faresi boyutlarındaki Wireless Mouse 2000 modeline karşılık Wireless Mobile Mouse 3500 nispeten küçük fare modellerini sevenler ve özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları için üretildi.

Wireless Mobile Mouse 3500, koyu gri ve canlı pembe renklerde sunulurken, Wireless Mouse 2000 modeli ise sadece gri renk seçeneğiyle geliyor.

Kablolu ilk Bluetrack faresi: Comfort Mouse 4500

BlueTrack teknolojisinin ilk kez kullanıldığı kablolu fare modeli Comfort Mouse 4500 ise kullanıcıları arada bir de olsa pil değiştirme endişesinden kurtarıyor. Bu model de kablosuz arkadaşları gibi zorlu yüzeylerde başarılı sonuç veriyor. Koyu gri renkli Comfort Mouse 4500, içerdiği 5 tuşla fonksiyonelliği de en üst seviyeye çıkarıyor.

Yazan 17 Mart 2010 Çarşamba. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Microsoft’tan her zevke uygun bluetrack fare seçenekleri”

  1. […] Microsoft'tan her zevke uygun bluetrack fare seçenekleri | PC TIME […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME