Mikro yazılım perakende ürünleri eğitim için kampa girdi

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, Perakende sektörüne yönelik ürünlerini, çözümlerini ve bu sektördeki güncel gelişmeleri, 4-5 Mayıs tarihlerinde İş Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı. Eğitim, Mikro Yazılım İş Ortaklarından beklenenin üzerinde bir ilgi gördü. 150 katılımcı, güncel bilgileri alabilmek için 2 günlük bir eğitim kampına girdi.

İstanbul Sheraton Grand Ataşehir Hotel’de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye çapında hizmet veren İş Ortaklarından, yaklaşık 150 kişi katılım gösterdi. Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile 2 tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım’ın güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı ve etkileşimli olarak anlatıldı.

2 tam günlük eğitimin başlıca konuları şu şekilde gerçekleşti: Mikro KEP (Kayıtlı Elektronik Posta), Akaryakıt İstasyonları Yönetimi, Market-Mağaza Yönetimi, Promosyon Yönetimi, MikroShop/MikShop.

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan TOMUŞ, firmanın Perakende sektöründe de lider oyunculardan biri olduğuna dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin beklediklerinden daha yoğun ilgi gördüğünü belirtti. TOMUŞ, eğitim programlarının her ay farklı bir ürün grubuna odaklı şekilde devam edeceğini ve her eğitimde katılımcılara güncel ürün ve çözümlerle ilgili teknik bilgiler verilirken gelecek dönemdeki gelişmeler hakkında da bir vizyon sunacaklarını belirtti.

 

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Güncel, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME