Millenicom’un Bireysel Müşteriler İş Birimi Direktörü Mızrak Gürsoy oldu

Satış yapılanmasında yeniliğe giden Millenicom, bu kapsamda kurumsal ve bireysel olarak iki iş birimine ayırdığı organizasyonunda, Bireysel Müşteriler İş Birimi Direktörlüğüne Mızrak Gürsoy’u getirdi. Sektörün deneyimli isimleri arasında yer alan Gürsoy, yeni görevine 9 Aralık 2010 tarihinden itibaren başlamış bulunuyor.

The University of Kansas’ta İşletme ve MBA eğitimi alan Mızrak Gürsoy, iş yaşantısına New York’ta telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren World-Link şirketinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak başladı. Ardından yine ABD’de telekom hizmetleri veren Sprint Corp. ve Sitel’de görev yaptı. Tüketici Hizmetleri Grubu Direktörü olarak World-Link’e dönen Gürsoy, sonrasında ise Telstar’da çalıştı. ABD telekom sektörüne danışmanlık hizmeti sunmak hedefiyle New York’ta Life Consulting firmasını kurdu. 2006 yılında Oger Telecom bünyesinde Tüketici Satış ve Müşteri İlişkileri Direktörü görevini yürütmek üzere Türkiye’ye geldi. 2007’de TTNet’te Satış Direktörü oldu. 2008 yılında Vodafone’a geçen Mızrak Gürsoy, burada büyük müşterilere hizmet veren iş biriminin yöneticisi olarak görev yaptı. 2008-2009 arasında bir süre Vodafone Qatar’da kurumsal ve kamu hizmetleri birimlerini yönettikten sonra yeniden İstanbul’a dönerek Vodafone’un Küresel İşletmeler Üst Yöneticisi pozisyonunda görev yaptı. Mızrak Gürsoy, Millenicom’da Bireysel Müşteri İş Birimi Direktörü olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yazan 14 Aralık 2010 Salı. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME