MMD İle Çalışmak Çok Kolay

mmd logoKim her gün değerli zamanını dizüstü bilgisayarını tek tek yazıcı, sürücü ve fare gibi çevre birimlere bağlayarak harcamak ister ki? Üstelik evden ofise, çalışma masasından toplantı odasına her geçişte aynı işi tekrarlayarak? 58.4 cm’lik USB arabirimli 231P4UPES’nin piyasaya çıkışıyla, lider teknoloji firması ve Philips Monitörleri’nin marka lisans ortağı MMD, masaüstündeki dağınıklığa ve aynı şeyleri tekrar kurma zahmetine son verildiğini bildirmekten memnuniyet duyar. Kullanıcılar tek bir USB kablosuyla bilgisayarlarını ekrana bağlıyorlar, ve anında ekrana bağlı bütün cihazlara erişim sağlayarak çalışma alanlarını genişletmiş oluyorlar. Sözü edilen bir Philips monitör olunca, bu kullanışlılık, mükemmel görüntüleme deneyimiyle birleşiyor.

Tak ve çalış – sadece bir USB soketi uzağındaki rahatlık

Veriye dayalı ve dinamik çalışanlar dinamik çalışma ortamlarına ihtiyaç duyarlar. USB arabirimli 231P4UPES, seyahat eden yöneticilerden esnek takım üyelerine kadar hareket halindeki profesyoneller için tasarlandı. Üç USB porta sahip ekran (ikisi veri aktarım hızını arttıran USB 3.0 ve biri USB 2.0), kendisine bağlı olan tüm çevre birimlerine – yazıcılara, harici sürücülere, kameraya ya da fareye – anında erişim sağlıyor. USB 3.0 kablosu donanım cihazlarını bağlamanın yanı sıra, görüntü ve ağ sinyallerini de iletiyor; ayrıca dahili Ethernet bağlantı noktası sayesinde internete veya intranete de doğrudan bağlanıyor. Böylelikle, bağlantı olanakları sınırlı olup da harici cihazlara bağlanırken sınırlı seçenekler sunan ultra notebook kullanıcıları için bu monitörün faydaları daha da belirginleşiyor.

MMD Avrupa Başkan Yardımcısı Thomas Schade “Yeni dizüstü bilgisayar bağlanabilir ekran konusunda heyecanlıyız,” diyor ve ekliyor: “Günümüzde profesyoneller her yerde üretken olabilen kimseler. Gittikleri her yere, dizüstü bilgisayarları da gidiyor! Durum böyleyken, ofiste fişi her takışlarında kablo karmaşasıyla boğuşmak zorunda olma fikri pek de cazip değil. Yeni ekran sayesinde kullanıcılar hemen bağlanabiliyorlar – hem de IT çevre birimlerinin bütün görüntüsüne tek adımda ulaşarak – ve anında daha verimli oluyorlar.”

Ofise geldikleri andan itibaren, çalışanlar nadiren masalarında kalıyorlar. Katılmaları gereken takım toplantıları, beyin fırtınası yapacakları çalışma grupları, sunum yapılacak müşteriler oluyor. 231P4UPES ekranı masa paylaşımı ve takım toplantılarında işbirliği için ideal. Kullanıcılar sadece dizüstü bilgisayarlarını masaüstüne ya da takım odasındaki kaynaklara erişmek üzere hemen bağlıyorlar. Orada bulunmayan meslektaşlarla işbirliği kurarken de, ekranın dahili hoparlörleri ve ses bağlantıları görüntülü toplantıyı gerçekçi bir deneyim kılıyor.

Görüntüleme deneyimini müthiş bir kaliteyle genişletin

Masalarında bu ekran varken, kullanıcılar müthiş, keskin görüntülerle 58.4 cm’lik (23 inçlik) ekran alanı kazanıyorlar – böylece bazen küçücük olabilen dizüstü bilgisayar ekranlarının içeriğini büyütmeleri ve daha geniş bir ekranın artan verimliliğinin tadını çıkarmaları sağlanıyor. Yüksek kontrastlı görüntüye ve (grup çalışması için harika olan) geniş görüntüleme açısına sahip bu ekranın görüntü kalitesi de kesinlikle etkileyici. Tüm bunları her durumda optimal görüntülemeyi sağlayan yüksekliği ayarlanabilir stand ve AutoPivot işlevi tamamlıyor.

Zahmetsiz enerji tasarrufu

Yeni ekran, enerji tüketimini uğraşmadan azaltmak için bir dizi akıllı özelliğe sahip olarak tasarlandı ve oldukça zorlu çevre kriterlerini içeren EPEAT Gold ve TCO 6.0 standartlarını yerine getiriyor. Ayrıca kullanıcı uzaklaştığı anda ekranın ışığını otomatik olarak kısan PowerSensor teknolojisine de sahip – böylece kullanıcı mola verdiğinde ekran da ara verebiliyor. Sadece bu özellik bile %80’e varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayabilir. Ekran kapalı olduğunda ise, 0W power düğmesi sıfır enerji tüketimini garanti ediyor.

Philips 231P4UPES ekranı şimdi 499 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden mağazalarda.

Yazan 19 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME