Mobee’den Babalar Günü Hediyesi

_Mobee babalar günüAndroid 4.1 işletim sistemi Jelly Bean desteği, 8 GB’lık hafızası, etkileyici tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken S900-S, üstün video performansı, kusursuz ekran geçişleri ve uygulama hızı ile rakiplerinden ayrılıyor. 800 x 480 çözünürlükteki A+ kapasitif yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı ile mükemmel dokunmatik deneyimi sunan cihaz, 6 saatlik kullanım süresi ile mobil bilgisayar kullanımını, zirveye taşıyor. Kaçırılmayacak ve çok cazip olan bu kampanya, 1000 adet stok ile sınırlı. Siyah rengi ile Mobee satış noktalarında son kullanıcı ile buluşacak ürünün babalar gününe özel fiyatı ise sadece 169TL.

Geliştirdiği tablet modelleriyle kullanıcılarına kolay mobil iletişim olanağı sunan Mobee, teknoloji düşkünlerinin hayatını kolaylaştıracak ve yine ses getirecek bir kampanyaya imza attı. En iyi fiyat-performans dengesini sunan Mobee, düzenlediği kampanya ile heyecan verici bir babalar günü hediyesi arayanların ilk alternatifi olacak.

Babanız bu hediyeye bayılacak!

Android 4.1 işletim sistemi Jelly Bean desteği, 8 GB’lık hafızası ve performansına göre uygun fiyatı ile dikkat çeken S900-S, üstün video performansı, kusursuz ekran geçişleri, uygulama hızı ile rakiplerinden ayrılıyor. Siyah rengi ile Mobee satış noktalarında son kullanıcı ile buluşacak ürünün fiyatı ise sadece 169 TL. 800 x 480 çözünürlükteki A+ kapasitif yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı ile mükemmel dokunmatik deneyimi sunan cihaz, 6 saatlik kullanım süresi ile mobil bilgisayar kullanımını, zirveye taşıyor. Kaçırılmayacak kadar cazip olan bu kampanya, 1.000 adet stok ile sınırlı.

GPU ve Cortex A9 işlemcisi ile yüksek performans

Kullanıcılarına kusursuz mobil iletişim olanağı yaratan S900-E, yeni nesil çift çekirdekli GPU ve Cortex A9 işlemcisi sayesinde çok hızlı bir deneyim sunuyor. Güç tüketimi birimi, 3D görüntü işletme özelliğine sahip grafik kartı, denge ve yer çekimi sensörü ile göz dolduran ürün, oyun severler için özel olarak üretildi.

HDMI çıkışı ile televizyona 1080p HD görüntü aktarma ve keyifle izleme olanağı

Üstün video performansı, Mobee Nett 7″ S900-S’İ diğerlerinden ayıran başka bir özellik. 2160 piksel video oynatabilen Mobee Nett 7″ S900, 3D video desteği ile birlikte 1080p yüksek çözünürlüklü video aktarımına olanak sağlıyor. HDMI çıkışı ile indirilen video ve filmleri televizyon ekranına, sunumlarına ve videoları da projektöre aktarabilmek mümkün.

50.000’den fazla Android uygulama seçeneği

Cihaza, hayatınıza renk katacak birçok uygulama indirmek ise çok kolay. Google Web tarayıcı, saat, takvim, RRS okuyucu, hesap makinesi ve G-mail uygulamaları cihazla birlikte kurulu gelirken, Application Market’ten birbirinden eğlenceli uygulamalar hızlı bir şekilde indirilebiliyor. Trafik yoğunluğunu görüntüleyebilmek için İBB trafik uygulaması, MSN, Facebook, PDF görüntüleme uygulaması, yarış, strateji gibi çeşitli oyunlar indirmek de olası.

Yazan 30 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori Donanım, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME