Modemde Son Nokta ASUS’tan “DSL-N66U”

AsusÇift kanal ve çift işlemcili yapı ile gelen DSL-N66U, standart bir modemden beklentilerinizin çok daha fazlasına sahip. 5GHz ve 2.4GHz frekanslarında yayın yapabilen cihaz iki farklı ağdan 450Mbps ve üzeri hızlara kablosuz olarak ulaşabiliyor. Gigabit portlarla donatılmış DSL-N66U yerel kablolu ağ için gigabit hızda veri transferine olanak tanımaktadır. Donanımsal NAT desteği ile yerel ağdaki trafiğin modemin performansına etkisini ortadan kaldırmasını sağlamaktadır.

DSL-N66U, geçmişin, bugünün ve geleceğin modem çözümü

DSL-N66U bir modemden daha fazlasını sunan, VDSL2+/VDSL, ADSL2+/ADSL, Fiber, 3G/4G* altyapılarına destek vermekle beraber aynı zamanda son kullanıcı odaklı olan profesyonel bir router’dır. DSL-N66U’nun diğer eşsiz bir özelliği de birden fazla altyapıyı kullanabilme özelliği. Örneğin VDSL, Fiber, ADSL ya da 3G/4G hatlarının ikisini aynı anda kullanıp, hatlardan birinin arıza oluşturması halinde internete diğer hattan kesintisiz ulaşmaya devam edilebilmektedir. Bu özelliği ile internet kesintisine tahamülü olmayan kullanıcılar artık rahat edecek!

DSL-N66U, beklentilerinizden çok daha fazlası

DSL-N66U bir çok ASUS teknolojisini bünyesinde barındırmaktadır.

30 Saniyede Kurulum
ASUSWRT ile Güçlü Fonksiyonlar ve Kolay Kullanım
Çift Bant ve Çift İşlemci ile Yüksek Performans,N-900
AiRadar ile Daha Sağlıklı ve Kapsamlı Kablosuz Yayılımı
Download Master ile Bittorrent,Nzb,aMule desteği (Android Desteği)
Samba,DLNA,FTP Sunucu Desteği ile Evinizin Paylaşım Merkezi
Misafir Ağı ve Ebeveyn Kontrolü İle Çocuklarınızın ve Misafirlerinizin İnternet Kullanımını Yönetin
Trafik Yöneticisi ile Ev İçi Kavgalara Son, Öncelik Hep Sizin Olsun.
AiCloud ile Kişisel Bulut Çözümünüz, Dilediğiniz Yerden Tüm Verilerinize Erişebilme, Evinizde Tutacağınız Bulut Servisiniz ve dahası.(Android ve İOS Desteği)

Yazan 29 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME