Monty C. M. Metzger, “Webrazzi Gündem Toplantıları”na konuk oluyor!

Monty Metzgerİnternet alanında Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri inceleyerek analiz eden Webrazzi, internet ve teknoloji profesyonellerini “Webrazzi Gündem Toplantıları”nda bir araya getirmeyi sürdürüyor. Toplam 10 farklı konunun uzmanlar eşliğinde masaya yatırılacağı toplantıların üçüncüsü, 10 Şubat Çarşamba günü mobil internet konusunu işliyor. Toplantıya, Ahead of Time Kurucusu ve CEO’su Monty C. M. Metzger de konuşmacı olarak katılacak.

Türkiye ve dünyada internet alanında yaşanan gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi, 2010 yılının Ocak ayında başlattığı, internet ve teknoloji profesyonellerini bir araya getiren “Webrazzi Gündem Toplantıları”nın üçüncüsünde mobil internet konusunu ele alıyor. 10 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek olan üçüncü Webrazzi Gündem Toplantısı’nda, tüm dünyada 2010 yılının en önemli trendi durumundaki mobil internetin kullanım alanları ve fırsatları mercek altına alınıyor.

Üçüncü Webrazzi Gündem Toplantısı, iMobileCode Kurucusu ve Genel Müdürü Emre Erol’un “Mobil Uygulama Pazarına Genel Bakış” konulu sunumuyla başlayacak. Toplantı kapsamında, “Mobil İnternet Pazarı ve Geleceği” temalı bir panel de düzenlenecek. Webrazzi Kurucusu ve Crenvo Danışmanlık Genel Müdürü Arda Kutsal’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan panele, Pozitron Genel Müdürü Fatih İşbecer, Tart Kurumsal Mutluluk Uzmanı Burak Bayburtlu, iPhoneturkey.biz Kurucusu Mustafa Tan ve Magnet Bilişim Kurucu Ortağı Ersan Özer katılacaklar.

Toplant
ı, Ahead of Time Kurucusu ve CEO’su Monty C. M. Metzger’in “Mobil Gelecek” konulu sunumuyla sona erecek. “Mobile Future” kitabının yazarı ve MOCOM 2020 isimli düşünce kulübünün kurucusu olan Metzger, 15-18 Şubat’ta Barcelona’da düzenlenecek Mobile World Congress’te de konuşmacı olarak yer alacak.

Metzger’in kurucusu olduğu MOCOM 2020, dünya çapında mobil medya ve iletişim üzerine faaliyet gösteren ve kâr amacı gütmeyen açık bir düşünce kulübü. Amacı, 2020 yılında mobil medyanın geleceğine ilişkin bir vizyon geliştirmek. MOCOM 2020, yalnızca hayal edilenin yaratılabileceğine inanıyor ve önümüzdeki 10 yılı üyeleriyle birlikte hayal etmek istiyor. simyo ve Ahead of Time işbirliğiyle kurulan Kulüp, “mobil gelecek” konusu etrafında aktif bir iletişim ağı oluşturuyor.

Üçüncü Webrazzi Gündem Toplantısı’nın programı ise şöyle:

08:30 – 09:30 Kayıt

09:30 – 10:00 Mobil Uygulama Pazarına Genel Bakış
Emre Erol, iMobileCode Kurucusu ve Genel Müdürü

10:00 – 11:00 “Mobil İnternet Pazarı ve Geleceği” Paneli
Arda Kutsal, Webrazzi Kurucusu ve Crenvo Danışmanlık Genel Müdürü (Moderatör)
Burak Bayburtlu, Tart Kurumsal Mutluluk Uzmanı
Ersan Özer, Magnet Bilişim Kurucu Ortağı
Fatih İşbecer, Pozitron Genel Müdürü
Mustafa Tan, iPhoneturkey.biz Kurucusu

11:00 – 11:30 Kahve Arası

11:30 – 12:30 Mobile Future
Monty C. M. Metzger, Ahead of Time Kurucusu ve CEO’su

Taksim’de bulunan İstanbul Elite World Hotel’de düzenlenen ve katılım ücretinin kişi başı 150 TL (+KDV) olduğu Webrazzi Gündem Toplantıları, kısa bir süre için erken kayıt indirimi sunuyor ve tüm katılımcılarına 100 TL (+KDV) ödeyerek alanının önde gelen isimleriyle buluşma olanağı sunuyor.

Webrazzi Gündem Toplantıları’na sponsorluk desteği vermek isteyenlerin ise etkinlik@webrazzi.com adresinden ya da (0216) 338 56 03 numaralı telefondan Burcu Güvenç ile iletişime geçmeleri gerekiyor.

Yazan 15 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori İnternet, Kulis, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME